Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jak pomóc dziecku?

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #3063  autor: wada
 
Cześć. Przychodzę do was z pytaniem, a mianowicie: jak pomóc dziecku u ktorego stwierdzono autyzm? Syn nie jest zainteresowany kontaktem, rozmową czy wspólną zabawą.
 #3064  autor: topka
 
Najważniejesze jest to, ze widzisz problem i chcesz coś z tym robić. Pewnie każdy tutaj na forum odpowie ci, że terapia u dobrego psychologa to najlepsze rozwiązanie.
 #3065  autor: wada
 
Czy taka terapia faktycznie pomoże? Masz może do polecenia jakiegoś psychologa, który specjalizuje sie w takich przypadkach?
 #3066  autor: topka
 
Oczywiście, że tak. O niejednym przypadku słyszałam, gdzie terapia wyprowadziła dzieci z bardzo powaznych problemów. Z tego co się orientuję, to Promitis https://centrum-terapii.pl/ ma bardzo dobre opinie wśród dzieci borykającymi się z takimi problemami.
 #3067  autor: wada
 
Nie ukrywam, że bardzo mnie pocieszyłaś :) Trzymaj za nas kciuki
 #3214  autor: topka
 
Koniecznie daj znać, jak tam po pierwszej wizycie w Promitis.
 #3229  autor: wada
 
powiem ci, że naprawdę pierwsze wrażenie bardzo dobre. Mam nadzieję, ze terapia faktycznie przyniesie zamierzone efekty
 #3704  autor: topka
 
Oj, na pewno. Tego właśnie ci życzę. W Promitis pracują profesjonaliści, więc jesteście w dobrych rękach.
 #3705  autor: MarcinP86
 
Musi być terapia wyciszająca. Nie wolno np takiego dziecka zapisywać gdzieś na zajęcia typu piłka nożna.