Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • arażacja kuchni

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1202  autor: marica
 
Skoro już o tym mowa, to powiedzcie, jakie macie zastawy stołowe? Na czym wam zależy, kiedy coś takiego wybieracie? Bo ja w sumie mocno się zastanawiam nad tym, co mam mieć w domu. Niby mi się podoba porcelana churchill , ale też wiem, że ona nie jest dla każdego. Dlatego może się wzajemnie zainspirujemy? Co Wy na to, kochani?
 #1260  autor: aneciak
 
Dobrej jakości bateri,ę kuchenną zamawiałam w tym sklepie Sotbe, smiało moge polecić. Nie tylko jest tu spor wybór baterii ale na prawde dobrze wykonane, posłuży długo
 #2509  autor: topka
 
Grunt to odpowiednie wyposażenie kuchni, w takie akcesoria które pomogą nam w przygotowywaniu dań. Ja praktycznie wszystko zamówiłam online ze sklepu boma-agd.pl Mają szeroki asortyment, a ich ceny nie są wygórowane.
 #2568  autor: Major88
 
W kuchni potrzebna będzie bateria, polecam taka z wysoką wylewką, wygodniej. Marka Sotbe jest bardzo dobra, solidne, nowoczesne baterie
 #2716  autor: talmi
 
Jestem w trakcie urządznia swojej kuchni. Będzie to moja druga kuchnia, tak więc raczej nie popełnię błedów jakie połeniłam przy urządzaniu poprzedniej kuchni. Tym razem postanowiłam zdecydować się na spokojniejsze bardziej neutralne kolory. Mocne barwy z czasem zaczynają denerwować i kuchnia nas męczy.

Jeśli szukacie tak poza tym wyposazenia kuchennego, polecam zerknąć sobie na stronę Bokono:
https://bokono.pl/pl/c/Zestawy-talerzy/1407

Nie wiem czy znacie sklep ale obecnie mozna znaleźć tam wyposażenie kuchenne wielu dobrych producentów. Od jakiegoś czasu jem na ładnych talerzach - jedzenie smakuje mi wtedy o wiele lepiej :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw cze 30, 2022 6:57 am przez talmi, łącznie zmieniany 1 raz.
 #2729  autor: Bobola
 
Sotbe ma dobre baterie kuchenne i łązienkowe, polecam szeroki wybór , nowoczesne, trwałe
 #2860  autor: Major88
 
Stylowe, nowoczesne meble z klasa zakupicie w Meble Janas. Wykonali nam ludzi na wymiar, ale można i w salonie kupic. meblejanas.pl
 #4234  autor: topka
 
Nie lepiej byłoby podjąć współpracę z biurem projektowym? Myślę, że https://www.innerium.pl/ bez problemu pomoże wam zaaranżować kuchnię, tak aby wyglądała jak sobie wymarzycie, a przy tym była funkcjonalna .