Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Okulary progresywne

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2835  autor: Dhoca
 
Cześć, gdzie waszym zdaniem zgłosić się po pierwsze okulary progresywne w Krakowie? Potrzebuję jednak czegoś do czytania, do życia. Omijałam temat już długo, ale czas coś ze sobą zrobić. Mam nadzieję, że uda się też w salonie umówić z okulistą, jeżeli jest taka możliwość.
 #2839  autor: adamgorka
 
Salon optyczny z wizytami okulisty jest na Krowoderskiej - oko-design. Zadzwoń to się dowiesz jak to u nich funkcjonuje i na kiedy można się zdecydować na wizytę.
 #2900  autor: peda
 
Damskie okulary korekcyjne - na co zwrócić uwagę, wybierając coś takiego? Czy znaczenie mają jakieś konkretne parametry? Co jest kluczowe, a co ma mniejsze znaczenie? Doświadczenia, podpowiedzi, sugestie? Interesuje mnie solidne połączenie ceny i jakości.
 #4031  autor: Zjawkowo
 
Sprzedaż okularów prowadzi salon na Krowoderskiej - oko-design.com. Dobrze przygotowany z szeroką ofertą oprawek więc każdy kto ma jakieś swoje upodobania może zaglądać i szukać dla siebie sensownych propozycji.
 #4441  autor: Nobyo
 
W Krakowie okularami zajmuje się salon na Krowoderskiej - https://www.oko-design.com. Dobór okularów pod kontem konkretnego pacjenta, jednak jak masz do naprawy to także mogą się zająć. Chodzi o to, że niekoniecznie trzeba przy uszkodzeniu od razu zmieniać oprawki na nowe.