Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Choroba dwubiegunowa

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #2133  autor: Gabrysia Rossa
 
Witam pierdoli mnie zdanie innych ludzi ale kurcze czemu odbieracie ludziom chorym psychicznie wszelkie prawa do życia kurwa oni też czuja maja do huja uczucia szczerze kto tego nie ma to niech się nie wypowiada moim zdaniem kazdy ma prawo do wolnosci i miłości lecz takkurwa teraz jest macie innych w dupie a czego bo macie swoje zasrane życie i swoje kłopoty a kurwa popatrzecie też na przyjaciół i to właśnie was gupi macie wyjebane na ludzi którzy są dobrzy dla facetów to kurwa najważniejszy wygląd i figura a dla kobiet co to samo lub facet i portfel macie kurwa klapki na oczach z
Ale to zmieni się nie długo gdy kurcze ktoś odejdzie to wam mózgi zaczną myśleć że chorego człowieka nie zkazuje się kurwa na samotność i szczerze zycze wam tego samego samotności i tego bólu go Głowno wiecie o mnie i pisze to wprost bo nikt kurwa nie zapyta jak ja się czuje tylko widzicie swoje zasrane mordy zapatrzone w kasę i karierę i pierdoli mnie ze cały świat to będzie czytał wyjebane już na to mam
 #2631  autor: Derek
 
Droga Gabrysiu.

Nikt na tym forum nie odbiera w żaden sposób nikomu jakichkolwiek praw do czegokolwiek.
Raz, że nie mamy takich zamiarów i dwa, że nie mamy takich uprawień!

Jedyne ograniczenia stosowane tutaj tyczą się wszystkich:
1. nie spamujemy.


Czytając Twój wpis odnosi się wrażenie , że masz do nas konkretnie pretensje. Nie fair!
..
Zwracam uwagę na to, że forum-nkt.com nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego warto nie używać wulgaryzmów.
Tym razem ostrzegam tylko dlatego ,że oficjalnie nie mamy jeszcze zakazu przeklinania. Dotychczas nie było z tym problemów.

Pozdrawiam jednocześnie.