Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Horrory!

  • Nowości, dobre fiilmy, wideo, zwiastuny, recenzje itp.
Nowości, dobre fiilmy, wideo, zwiastuny, recenzje itp.
 #571  autor: Weolremia
 
Temat horrorów, podawajcie swoje faworyty - dla mnie na pewno będzie to "The Thing" od Carpentera oraz Lśnienie, Kubricka :)
 #575  autor: Mewa
 


A oglądał ktoś Vatican Tapes? Dobre to czy chała?
 #582  autor: Weolremia
 
Mewa pisze: ndz kwie 22, 2018 12:46 am

A oglądał ktoś Vatican Tapes? Dobre to czy chała?
Oglądałem Vatican Tapes, było całkiem fajne ale czułem mały niedosyt tak naprawdę. Są inne filmy w tym klimacie, które są lepsze raczej
 #618  autor: Mewa
 
@ Weolremia
A jakie polecasz w tym stylu?
 #839  autor: Słomiana 134
 
Witam,
Niestety współcześnie ciężko jest trafić na dobry Horror. Trailery gwarantują nam świetną dawkę emocji a cały fil jest nudny i nie wnoszący nic do światowej sztuki horroru. Aktualnie znów mamy Erę sięgania po ekranizacje Kinga i mam tu na myśli "IT" oraz "Smętarz dla zwierzaków". Uważam ze to znów odgrzewane kotlety, o które po raz kolejny ktoś sięgnął i zrobił to źle.
 #1634  autor: madelajn
 
Nie przepadam za horrorami, jednak jeden mnie bardzo zaciekawił- Ulica strachu 1, 2, i 3 część. Idzie się naprawdę wkręcić w fabułę.
 #1699  autor: teribenta
 
madelajn pisze: pt sie 27, 2021 11:17 pm Nie przepadam za horrorami, jednak jeden mnie bardzo zaciekawił- Ulica strachu 1, 2, i 3 część. Idzie się naprawdę wkręcić w fabułę.

+ 100%
 #2231  autor: Asiek85
 
Bardzo lubię oglądać horrory. Wykupiłam sobie konto netflix ze strony https://premium.ihuh.pl/pl/ . Teraz mogę oglądać wszystkie nowości nie wychodząc z domu. Oglądam filmy kiedy chce oraz jakie chce. Tym bardziej teraz pod czas pandemii, jak są ograniczenia, jest to świetna sprawa. Polecam serdecznie
 #2550  autor: Emma90
 
Nie jestem do końca fanem horrorów ostatnich lat. Polegają one głównie na jumpscare'ach, gdzie coś 'niespodziewanie' strasznego wyskakuje. Dla mnie to najwyżej do gier się nadaje gdzie jest większa immersja.
Wyjątkiem który miałem szansę obejrzeć to the The Witch (Czarownica). Gęsty klimat i mocna niepewność przez cały film. Polecam jeśli lubicie horrory innego typu niż większość :dance2:
 #5630  autor: wakor
 
już dawno nie oglądałam naprawdę dobrego horroru w dobrym stylu