Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Remont

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2238  autor: sochaarek
 
Możecie mi polecić kogoś kto zajmuje się wykonywaniem prac budowlanych i będzie w stanie zająć się budową domu pod stan deweloperski? Zależy mi na firmie, która będzie w stanie zorganizować i murowanie, fundamenty i tego typu elementy jak i też zajmie się wykonaniem prac dotyczących instalacji, tynkowania, wylewek. Ogólnie tak, żeby zostało wykończenie domu.
 #2241  autor: lucaskruszyna
 
Ja już po budowie domu, do stanu deweloperskiego budowałem z www.and-mix.pl, chyba w całym Mazowieckim działają, potem już wykończenie głownie samemu, żeby tez było trochę taniej, ale oni tez ewentualnie proponują jak chcesz kompleksowo.
 #5237  autor: Amber
 
Sama ostatnio przeprowadzałam remont we własnym domu i szukałam jakiejś inspiracji jeżeli chodzi o podłogę. Koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili zapoznała się z artykułem na stronie tego portalu https://specjalypodlasia.pl/zakochales- ... ch-podlog/ , ponieważ można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Dajcie znać, jeżeli wy macie w tym temacie jakieś większe doświadczenie