Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Pytanie

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #563  autor: Krelszak
 
Mam pytanie do osób, którym udało się uzyskać kredyt hipoteczny. Ja mam zamiar zgłosić się po niego w przyszłym roku, ale zastanawiam się, ile trzeba na ten moment zarabiać, żeby go dostać. Interesuje mnie kredyt na mniej więcej 300 tysięcy złotych.
 #577  autor: tomasza26a
 
Z tą kwestią zarobków może to różnie wyglądać w zależności od banku, ale ważniejsze jest moim zdaniem żeby mieć dobrą historię kredytową. Wiele osób skupia się tylko na samych zarobkach, a nie dba o to, żeby zdobyć jakieś pozytywne wpisy w BIG. Tu jest dobry artykuł na ten temat: https://infokonsument.pl/historia-kredy ... -zbudowac/. Mnie budowanie historii pod kredyt zajęło prawie rok, ale za to dostałem w pierwszym banku, na dobrych warunkach, więc warto się postarać.
 #668  autor: Weolremia
 
Na hipotekę nie będzie trudno, wystarczy stały dochód obojga małżonków na poziomie 3k/miesiac
 #2209  autor: jokky
 
Nawet nie trudno jest pożyczyć pieniądze, ale trudniej je spłacać. Przyjaciel się zadłużył bo ciągle pożyczał, a nie spłacał do końca i spore zadłużenie się zrobiło. Na szczęście pożyczka oddłużeniowa okazała się pomocna i już powolutku wychodzi z kryzysu