Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Zmiany podatkowe dla przedsiębiorców

  • Wiadomości z Polski.
Wiadomości z Polski.
 #1725  autor: Fijal14
 pn paź 18, 2021 11:37 am
Nie jest dla nikogo tajemnicą, że w następnym roku wchodzą niekorzystne zmiany podatkowe dla przedsiębiorców, dlatego zastanawiam się, co w tym momencie robicie, w jaki sposób optymalizujecie i czy wierzycie jeszcze w poprawę sytuacji, czy naprawdę trzeba uciekać?
 #1742  autor: Maciuszek87
 wt paź 26, 2021 7:01 am
Radziłem się, co robić po wprowadzeniu Nowego Ładu z https://drozd.biz/ i podjąłem decyzję o wstępnym zarejestrowaniu spółki LTD. Jeżeli się sprawdzi to przeniosę wszystkie interesy. Wykonuję czasami usługi klientom zagranicznym i większość działa w podobnej formule, czasami na samozatrudnieniu. W UK biznes wygląda porządnie, bo tam jest kultura przedsiębiorczości, urzędnicy robią swoje. Nie masz dochodu to Cię nie obciążą. Polecam porozmawiać, bo konsultacje bezpłatne, a oni naprawdę dużo wiedzą.
 #2160  autor: oszust
 czw sty 20, 2022 12:01 pm
Macie rację, bardzo wiele się zmienia dziś i wydaje mi się, że to właśnie biuro rachunkowe z Lublina https://ksiegowalublin.com/ musi być pomocne dużej ilości pracowników i pracodawców. Jednak nie jest łatwo te wszystkie zmiany wyłapać. Mam nadzieję, że z czasem jednak każdy sobie poradzi, bez kar i innych takich.