Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Ogród

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2038  autor: lucaskruszyna
 
Możecie mi ewentualnie polecić jakąś firmę, ktora zajmuje sie aranżowaniem ogrodów we Wrocławiu i okolicach? Chce stworzyć ładnie wyglądający ogród, który będzie wykonany starannie i w przemyślany sposób. Jak macie jakiegoś sprawdzonego wykonawcę, który będzie w stanie ewentualnie przygotowac dla mnie projekt ogrodu to dajcie znać kogo będzie można pod tym kątem wybrać.
 #2043  autor: topka
 
Mój ogród to oczko w mojej głowie, dlatego tak bardzo dbam o to miejsce. Latem tego roku zdecydowałam się na zakup huśtawki ogrodowej, która chodziła za mną od dłuższego czasu. Postawiłam na ofertę botanic a to dlatego, że cieszy się świetną renomą.
 #2063  autor: sochaarek
 
Zobacz sobie co mogą Ci zaproponować specjaliści z trawarica. Świetna firma, która robi aranżację ogródów. Zarówno projekt jak i kompleksowe wykonanie łącznie z nawodnieniem więc pod tym kątem to bardzo dobrze wypada, mogę polecić ich oferte jak będziesz się chciał zdecydować na ogród to też warto im to w ręce oddać i potem już tylko czekać na efekty, myślę że ostatecznie będziesz zadowolony.
 #2351  autor: oszust
 
Ja to ogród mam mały, za to garaż potężny i do końca nie mam pomysłu, jak go ogarnąć. Na pewno potrzebna mi będzie brama wjazdowa do niego i nie mogę sam się zdecydować. ...CIACH [spam!]... ale sam nie wiem... Chętnie poznam Wasze opinie i wasze wskazania.
 #2667  autor: Jarecka
 
Ogród jest dla nas najważniejszym miejscem to nasza oaza spokoju , mamy w nim oczko wodne i mnóstwo przepięknych roślin oraz drzewek . Teraz nawet mamy palenisko zakupione na kratki.com wszystko w nim ma urok
 #4034  autor: Amber
 
Muszę przyznać, że wiele ciekawych propozycji jeżeli chodzi o pawilony ogrodowe sklep internetowy można znaleźć na stronie sklepu sklepatk.pl. Widziałam że mają tam całkiem spory asortyment w bardzo dobrych cenach, więc myślę że każdy bez problemu będzie w stanie zrobić sobie tam zakupy
 #4146  autor: OlkaPolka
 
Sama projektowałam i zakładałam swój ogród. Trwa to już od kilku lati ciagle przybyuwa nowych roślin. W tym roku był czas na odnowienie i remonty. Mam również drewnianą altanę i meble ogrodowe.
Musiałam je zaimpregnowac bo już czas był na to najwyższy. Kupiłam Vidaron i poszło szybko. Bardzo dobrze się nim maluje i mam pewność, że dobrze zabezpiecza. Soro kolorów do wyboru więc bez problemu znalazłam odpowiedni
 #4365  autor: MarcinP86
 
Co do Vidaronu, to jest to na pewno całkiem spoko preparat jeśli chodzi o impregnowanie drewna. Co do samego założenia ogrodu, to warto pamiętać o odpowiednich narzędziach jak frezarki czy akcesoriach jak kotwy do betonu https://e-armet.pl/pl/c/Kotwy-do-betonu/74
 #4562  autor: paluch686
 
Lubię prace w ogrodzie
Ostatnio zmieniony śr lis 29, 2023 10:16 am przez paluch686, łącznie zmieniany 1 raz.
 #4646  autor: lidzior
 
@OlkaPolka takie przez siebie projektowane ogrody są najpiękniejsze! A altanę też sama budowałaś? Rozglądam się własnie za czymś odpowiednim z tym, że idealnie byłoby w stosunkowo dobrej cenie. Tutaj widzę że mają w inspiracjach https://pakobud.com.pl/meble-z-palet/ sporo realizacji wykonanych z palet. Takie rozwiązanie na altanę byłoby raz że tanie, a dwa pozwala uruchomić wodzę wyobraźni i stworzyć projekt dokładnie taki jaki się chce