Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Gdzie kupić dobrej jakości wędliny ?

  • Przepisy, porady itp.
Przepisy, porady itp.
 #1111  autor: Maciuszek87
 wt gru 01, 2020 7:41 am
Jak wygląda kwestia zdrowia wędlin teraz i gdzie kupujecie, a może w ogóle ograniczacie mięso w diecie? Bardzo mi zależy na odpowiedziach osób, które miały do czynienia z wędlinami premium, również na poziomie może biznesowym nawet, gdzieś wprowadzają do własnej oferty. Interesuje mnie bardzo ten rynek. Uważam w Polsce nie do końca zagospodarowany. Dziękuję z góry za sensowne odpowiedzi. Pozdrawiam :)
 #1120  autor: kosekk77
 czw gru 03, 2020 1:03 pm
Masz tutaj producenta wędlin premium https://pieczoneiwedzone.pl/ i to nie jest premium zmyślone, że sobie ktoś tak postanowił i ma być. Nic z tych rzeczy. Mięso pierwsza klasa i nawet w hotelach podawane, najlepszych restauracjach w Polsce. Znika w takich mięsach ryzyko alergiczne, zero glutenu. Pełna kontrola jakości, unikalny proces wędzenia, zgodność z normami UE. Można o tym spokojnie doczytać. Zawsze biorę mięso bezpieczne dla całej rodziny. Akurat kilka alergii jest, więc nie ma sensu ryzykować.
 #1225  autor: Fijal14
 śr sty 20, 2021 7:22 am
W takim sklepie jak Podlaska Chata możesz w sieci kupować bez obaw. Mają produkty na bardzo dobrym poziomie, jednocześnie wydaje mi się, że jeśli chodzi o smak warto po nie sięgnąć, po przynajmniej w stosunku do tych sklepów mięsnych, które ja mam u siebie ta oferta wypada naprawdę pozytywnie. Cenowo nie odstają, a smak produktów jest wyjątkowy.