Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu i powoli to się robi przerażające. Do tego nikt za bardzo do mnie nie podchodzi, nie mam zalotników, a już zaczynam poważnie myśleć o założeniu rodziny. Może przechodziłyście już przez coś podobnego?
Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat.