Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #12136  by lumix_303
 
Nie idzie mi za bardzo w randkowaniu i powoli to się robi przerażające. Do tego nikt za bardzo do mnie nie podchodzi, nie mam zalotników, a już zaczynam poważnie myśleć o założeniu rodziny. Może przechodziłyście już przez coś podobnego?