Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Czy od razu wam sushi smakowało

  • Przepisy, porady itp.
Przepisy, porady itp.
 #1159  autor: kosekk77
 
Czy od razu wam sushi smakowało, czy przez kogoś nauczyliście się jeść i czy kontynuujecie gdzieś tradycję kuchni orientalnej w Łodzi?
 #1161  autor: Maciuszek87
 
Polecam https://www.sushikushi.com/lodz-teofilow, bo nowa oferta specjalna w październiku/listopadzie, dużo nowości w menu. Śledzę promocje u nich, zamawiam na telefon to na obsłudze mi powiedziano, żebym sprawdził, jak będę miał chwilę. Do kuchni azjatyckiej się przekonałem przez przypadek. Najpierw w sklepie sushi pakowane wziąłem, zasmakowało, wyszedłem do restauracji i już zupełnie mi odbiło.
 #1664  autor: wodna12
 
Mi średnio smakowało za pierwszym razem ale to dlatego że spróbowałam z surowa rybą maślaną. Za pierwszym najlepiej wziąć z surimi - smakuje jak kurczak :D Łatwo się NIE-Zrazić
 #2512  autor: Rumcajs
 
Oj zdecydowanie nie od razu. Za pierwszym zupełnie razem to była totalna porażka. Nie potrafiłem pozbyć się tego smaku, a raczej niesmaku. Za drugim było nieco lepiej, ale też ciężko powiedzieć żebym zapałał miłością do tego dania. Jak mówią do trzech razy sztuka. Za trzecim było całkiem przyjemnie i mogę szczerze przyznać, że niektóe kawałki naprawdę mi smakowały. Jednak w ogólnym rozrachunku sushi to nie jest mój smak. Zjem, ale żebym sam wybierał to danie to zdecydowanie nie.
 #4437  autor: sewos
 
długo obawiałam się spróbować ale jak już się odważyłam to naprawdę od razu mi podpasowało i cały czas pasuje :) uwielbiam i jem dość często.
 #6079  autor: MEtheridge60
 
Osobiste upodobania do sushi mogą się różnić, ale wielu ludzi potrzebuje pewnego czasu, aby się do niego przyzwyczaić. Sushi jest specyficznym rodzajem jedzenia, zwłaszcza dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do surowych ryb czy alg morskich. Niektórzy ludzie od razu zakochują się w smaku sushi ze względu na świeżość ryb, delikatność ryżu i różnorodność smaków, które oferuje. Inni z kolei potrzebują kilku prób, aby docenić specyficzną kombinację składników i tekstur. Warto również zauważyć, że różne rodzaje sushi mogą smakować inaczej, więc warto eksperymentować z różnymi odmianami.