Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Prokurator generalny Barr niszczy Demokratów podczas idiotycznych przesłuchań.

  • Wiadomości ze świata.
Wiadomości ze świata.
 #989  autor: Derek
 śr lip 29, 2020 5:23 pm
Obrazek
Prokurator generalny William Barr był wielokrotnie krytykowany podczas przesłuchania przed Komisją Sądownictwa Izby Reprezentantów, która odbyła się we wtorek, a członkowie komisji Demokratów wielokrotnie mu przerywali i nie pozwalali mu odpowiadać na pytania.

Ataki na Barra były tak wrogie, że nawet CNN zauważyło to, pisząc, że „Demokraci szukają krwi”.


„Demokraci wielokrotnie przerywali odpowiedzi Barra, oskarżali go o to, że się mylił lub kłamał i jasno dawali do zrozumienia, że ​​nie są zainteresowani wyjaśnieniami, które oferuje” - donosi CNN. „Barr nie miał dodatkowego czasu pod koniec pięciu minut każdego prawodawcy na udzielenie odpowiedzi na pytania, które zazwyczaj otrzymują świadkowie - zmuszając Republikanów do wykorzystania swojego czasu, aby Barr odepchnął oskarżenia Demokratów”.

Podczas przesłuchania Barr przypomniał że Partia Demokratyczna, że nie potępiła brutalnych ekstremistów atakujących budynek sądu federalnego w Portland pośród serii zamieszek, które trwają już ponad 60 dni. Przewodniczący Komisji Jerry Nadler stwierdził nawet na początku tygodnia, że ​​przemoc w Portland była „mitem”.

„Co mnie niepokoi w tym kraju, to fakt, że po raz pierwszy przywódcy jednej z naszych dwóch wielkich partii politycznych, Partii Demokratycznej, nie potępiają przemocy tłumu i ataku na sądy federalne”. Powiedział Barr. „Dlaczego nie możemy po prostu powiedzieć:„ Przemoc wobec sądów federalnych musi się skończyć? ”Czy moglibyśmy usłyszeć coś takiego?”

Demokraci :confused: .