Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Dobre studia podyplomowe

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1470  autor: Fijal14
 
Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z Łużycką Szkołą Wyższą w Żarach i podzieli się swoimi spostrzeżeniami na jej temat? Chciałem tam zacząć bezpieczeństwo narodowe i tak się zastanawiam na jaki poziom kształcenia tam można liczyć. Jeśli ewentualnie jest tutaj ktoś po studiach na tej uczelni i może się swoimi spostrzeżeniami na jej temat podzielić to byłoby super.
 #1476  autor: Maciuszek87
 
Kończyłam logistykę w Żarach na ŁSW i mimo, że to prywatna uczelnia to akurat jeśli chodzi o Lubuskie wydaje mi się, że jedna z lepszych. Widziałam sporo pozytywnych opinii na jej temat przed rozpoczęciem studiów stąd ta decyzja i obecnie mogę również potwierdzić, że jeśli chodzi o poziom to można tutaj faktycznie zadbać o swój osobisty rozwój.
 #2236  autor: Weronika97
 
Czy ktoś studiował neuropsychologię w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego? Słyszałam wiele dobrego i zastanawiam się czy robić tam podyplomówkę?
 #2245  autor: OleOla
 
Hej, ja właśnie studiuję na WSKZ ten kierunek. I potwierdzam, że warto wybrać właśnie tą uczelnie. Studiuję online i łącze prace z nauką. Mam stały dostę do materiałów i mogę wracać do nich w każdej chwili. Nie muszę wychodzić z domu, aby rozpocząć nauke. Materiały są opracowane przez solidną kadre.