Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • instalacja CCTV na budynkach biurowych

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1466  autor: Fijal14
 wt cze 01, 2021 1:27 pm
Może ktoś tutaj będzie w stanie polecić jakąś firmę jeśli chodzi o wykonanie instalacji CCTV na budynkach biurowych i w otoczeniu firmowych budynków? Szukam firmy z doświadczeniem, która będzie potem w stanie od strony technicznej również zająć się obsługą tej instalacji. Jeśli ewentualnie coś możecie w tym względzie polecić to dajcie znać. Zależy mi na firmie, która się tym zajmuje od lat i gwarantuje wysoką jakość usług.
 #1473  autor: Maciuszek87
 pn cze 07, 2021 7:07 am
Faktycznie co do oferty Savas (savas.com.pl) to potwierdzam, że co do systemów CCTV mają świetnie przygotowaną ofertę i bardzo duże doświadczenie więc można na ich propozycje liczyć. Indywidualne podejście do klienta i zawsze dzięki temu tak dopasowana instalacja, zę od strony praktycznej świetnie się sprawdza. Na pewno taka firma, którą warto mieć na uwadze jak chcesz robić monitoring.
 #1478  autor: zenek45
 śr cze 09, 2021 2:39 pm
Jeśli chodzi o tego typu instalacje, które stale zużywają całkiem sporą ilość prądu, to może warto się zastanowić nad ograniczeniem rachunków za prąd? Z tego co widzę, cena prądu ma stałą tendencję rosnącą, więc im szybciej zakupimy na przykład panele fotowoltaiczne, tym szybciej inwestycja zacznie się zwracać. Zobaczcie też tutaj https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla/ ostatnio odkryłem taki bajer jak pompa ciepła, w sam raz na polski klimat.