Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Sprawdzony deweloper we Wrocławiu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1394  autor: Weolremia
 
Będę wprowadzać się do Wrocławia na stałe w tym roku. Od czerwca zaczynam pracę w nowym biurze, gdzie pewnie spędzę najbliższe kilka lat i rozglądam się powoli za mieszkaniem. Nie chcę wynajmować, bo to trochę strata środków i chciałbym kupić mieszkanie. Znalazłem fajną ofertę wrocławskiego dewelopera i bardzo spodobały mi się mieszkanie na osiedlu Pixel House. Mieszka ktoś z Was może na tym osiedlu, albo korzystał z usług tego dewelopera? Jak oceniacie? Bo w sieci ma bardzo dużo pozytywnych opinii
 #2152  autor: MarekSz
 
W mojej opinii jeżeli zabieracie się za poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę również ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow/ którzy mają bardzo dobre inwestycje zarówno we Wrocławiu, jak i Krakowie. To co ich wyróżnia to zarówno nowoczesne inwestycje, dobre lokalizacje i całkiem dobre ceny za m2 jak na tak duże miasto :)
 #2601  autor: karomen
 
Ja postawiłbym na dewelopera Atal i jego osiedle ATAL City Square, bo lokalizacja jest całkiem niezła i jak na obecne warunki cena dość przystępna. Wszędzie jest blisko a to najważniejsze bo nie lubię mieszkać na peryferiach czy przedmieściach