Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Budowanie domu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1377  autor: Weolremia
 wt kwie 06, 2021 8:19 am
Hej, w tym roku przystępuję do budowy domu. Czekam tylko aż osiądzie fundament. Potrzebuję jakiś dobry rusztowań budowlanych. Co polecacie?
 #1387  autor: oszust
 wt kwie 13, 2021 1:44 pm
Nie ma na forum podobnego tematu, dlatego pozwolę sobie przede wszystkim dołączyć tutaj. Uważaj, co się dzieje na Twojej budowie. Moja koleżanka to nawet się potrafiła zatrzasnąć w nieskończonym domu. Dobrze jednak, że mieszka w Łodzi. Pracownik z tej https://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/ firmy przyjechał po półgodzinie i jej pomógł.
 #1404  autor: zenek45
 czw kwie 22, 2021 10:32 am
Ja z kolei wspomniałbym tutaj o sprzątaniu na budowie. Jest to niezwykle ważna cześć prac, do której jednak większość nie przykłada należytej uwagi. Należy m.in. zapewnić dopływ świeżego powietrza, a także chronić układ oddechowy podczas sprzątania. Oczywiście można byłoby tutaj jeszcze dużo opowiadać, ale muszę wam powiedzieć, że jest dobra strona, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli aktualnie jesteście na etapie budowy lub remontu to polecam https://www.husqvarnacp.com/pl/wsparcie ... a-budowie/ zajrzeć!