Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1140  autor: Maciuszek87
 
Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.
 #1177  autor: kosekk77
 
Jedna z najdłużej działających firm budowlanych na krajowym rynku, AnaBud, do tego z działem odpowiedzialnym za realizację inwestycji u klientów indywidualnych, więc korzystaj i nie dziękuj :) Pozdrawiam i życzę powodzenia. To jest ich aktualny numer telefonu 68 341 26 70.
 #1178  autor: zenek45
 
Dobrym pomysłem byłoby po prostu ponowne użycie wody, która spływa z naszego dachu. Widziałem ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o zbieranie deszczówki właśnie, pojemnik na wodę o pojemności tysiąca litrów to grosze w porównaniu z oszczędzonymi funduszami za wodę. Rozejrzyj się po ofercie pokryć dachowych na stronie internetowej pod adresem https://www.gerardroofs.pl/pl/ i wybierz dogodne, pasujące do Twojej inwestycji rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.