Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Co z wakacjami

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #940  autor: marzenka22Walc1
 śr maja 06, 2020 3:51 pm
Planuję wybrać się na wakacje wiem, ze sytuacja nie sprzyja podróżowania a wręcz jest zabroniona. Moje wakacje zagraniczne nie dojdą do skutku dlatego znalazłam bardzo fajna ofertę jak ta hotel Radom http://hotelwradomiu.pl Co sądzicie warto pojechać. Blisko miasta ale nie za blisko, duży teren i atrakcyjne ceny. Wygląda bardzo fajnie.
 #969  autor: marica
 sob cze 20, 2020 9:22 am
W sumie póki teraz jest praktycznie większość miejsc uruchomiona, to trzeba byłoby to wykorzystać i udać się na jakieś wakacje. Potem nie wiadomo, co będzie... Ja planuje udać się do spa nad bałtykiem. Mam już upatrzone jedno miejsce, gdzie jest masa atrakcji i ciekawych zabiegów.
 #1008  autor: Weolremia
 pt sie 28, 2020 12:41 pm
Ja w tym roku zdecydowałem się spędzić aktywne wakacje w Polsce. Od kilku lat próbuję latać na windsurfingu i w tym roku zdecydowałem się w końcu kupić własny sprzęt. Znalazłem świetną ofertę na stronie https://www.surfshop.pl/sprzet-windsurfingowy miesiąc przed wyjazdem na Hel i wybrałem i kupiłem pełen komplet. Najlepsze wakacje życia, dwa tygodnie na desce
 #1014  autor: marzenka22Walc1
 czw wrz 10, 2020 10:12 am
Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w salonie masażu. Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał z tego typu masaż dla dwojga Warszawa. Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?
 #1135  autor: biznesowy79
 śr gru 09, 2020 2:03 pm
Jeżeli nie jesteście profesjonalistami, ale chcielibyście wziąć udział w ciekawym konkursie fotograficznym z wartościowymi nagrodami, to polecam https://castlesandpalaces.eu/pl/shoot-a ... onkurencji . Ważne jest, żeby najpierw przeczytać ze zrozumieniem regulamin, który mają na stronie, a później świetnie się bawić robiąc znakomite zdjęcia. Wakacje są dobrym momentem na rozwijanie takich pasji jak fotografia.