Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

• Kosmetyki meskie

• Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #815  autor: nicolas
 czw sty 24, 2019 7:16 pm
Korzystacie z jakichs na codzien? Ja postanowilem sie troche za siebie wziasc. Niestety nie wiem co bedzie najlepsze. W marketach sprzedaja sam syf...
 #819  autor: KRS
 pt sty 25, 2019 2:01 am
No raczej na markety jesteśmy skazani.
CHyba że wyprodukujesz sam :)

Chodzi ci o jakie kosmetyki konkretnie?
 #820  autor: jaN
 ndz sty 27, 2019 10:48 pm
No wiesz, trzeba miec tam jakies postanowienia i sukcesywnie je realizowac. Ja kiedys tez tak bardzo nie przykladalem do tego uwagi .. jednak jak przyszlo co do czego to dbanie o siebie mocno pomaga. Nie mam tutaj na mysli oczywiscie siedzenia godzinami ale o zakupie podstawowych artykulow do pielegnacji skory po goleniu, dobrego kremu do rak, ladnych permuf oraz pomad do wlosow. W sumie z tymi ostatnimi mialem dosc duzo problemow logistycznych .. zeby je znalezc. Oczywiscie na miescie nie bylo duzego wyboru wiec postanowilem zajrzec do sieci. Poczytalem troche blogow tematycznych .. okazalo sie, ze najlepiej w kategorii cena/jakosc wypada seria suavecito pomade dostepna m.in. w tym sklepie https://afterbarber.pl/produkt/suavecito-firme-hold/ Wszystko co przeczytalem okazalo sie prawda poniewaz pomada sprawdza sie idealnie do moich suchych wlosow .. nadajac im odpowiedni blask.