Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Małżeństwo - ciągłe problemy

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #763  autor: nicolas
 
Przez ostatnie miesiace coraz slabiej nam sie uklada w zwiazku .. chociaz czasami czesto to nawet nim nazwac. Nie wiem za bardzo jak wyjsc z calej sytuacji bo chyba bez pomocy profesjonalisty sie nie obejdzie. Co sadzicie?
 #765  autor: Mewa
 
Cwileczkę,
pisałeś wcześniej:
Mnie tam najbardziej smakuje wszystko co przygotuje moja dziewczyna. Musze przyznac ze zna sie bardzo na rzeczy .. co jest dla mnie bezcenne. Nie ma to jak dobra szefowa kuchni w domu .. zawsze mozna liczyc na cos nowego. W pracy zdobyla wiele doswiadczenia .. zna setki przepisow na pamiec jednak caly czas stara sie rozwijac w tym co robi.
Tu dajesz tytuł Małżeństwo.

Więc co jest grane? Masz dziewczyne i żone?
 #768  autor: arianna
 
Postawic diagnoze przy tak skomplikowanej sprawie z pewnoscia nie bedzie latwe, szczegolnie przez internet do tego nie bedac ekspertem w tematyce. Powodow moze byc tyle ilu jest ludzi .. taka prawda. Czesto ludzie przez dlugi czas udaja sami przed soba, ze nie maja z niczym problemu .. natomiast po czasie wszystko narasta do zbyt duzych rozmiarow aby zmierzyc sie z nim na wlasna reke. Proponuje rozejrzec sie w swojej okolicy czy nie ma jakiejs poradni dla par. Jesli chodzi o Warszawe to bardzo pochlebne opinie zbiera Sensity - https://www.sensity.pl/oferta-terapeuty ... malzenstw/ Wiesz, przez tyle lat co oni dzialaja w branzy to nie ma sie co dziwic. Najwazniejsze jest nasze wspolne szczescie dlatego tez nie warto zwlekac. Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 04, 2018 10:29 am przez arianna, łącznie zmieniany 1 raz.
 #769  autor: Marta
 
W zasadzie jak żonaty mężczyzna ma jednocześnie żone i dziewczynę to oczywiste jest, że układać się raczej nie będzie.
Ani z żoną ani z dziewczyną.

Mewka w punkt :uppppa:
 #880  autor: karo32
 
u nas też było różnie, mój mąż stale oglądał się za blondynkami... czułam się okropnie zazdrosna, pomyślałam, że zmienię swój kolor włosów na blond :P pewnego dnia kupiłam farbę naturalną Color&Soin - w składzie ma same olejki, dzięki czemu nie niszczy włosów, a zejście z ciemnego na blond by bardzo zniszczyło moje włosy.... ta farba pozwoliła mi uzyskać piękny kolor, dodatkowo nie wywoła żadnej reakcji alergicznej i wzmocniła włosy, mąż nie odrywa ode mnie wzroku hehe szczerze mówiąc podoba mi się mój nowy wygląd :)
 #900  autor: MMMama
 
Marta pisze: wt paź 30, 2018 12:39 am W zasadzie jak żonaty mężczyzna ma jednocześnie żone i dziewczynę to oczywiste jest, że układać się raczej nie będzie.
Ani z żoną ani z dziewczyną.

Dobrze powiedziane...popieram