Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Gdzie znajdę dobrej jakości części samochodowe?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #723  autor: no-men-o-men
 
Czesc, szukam dobrych tarcz hamulcowych do Audi A6 z 2002 roku 2.5TDI, możecie polecić coś godnego uwagi? Nie chce jakoś przesadnie przeplacać, ale też nie chce kupic jakiegos szmelcu, który będzie zaraz do wymiany z klockami.
 #725  autor: motylica
 
Ja częsci do swojego Renault Clio od jakiegoś czasu kupuje tylko przez interent. Niby mechanik mówi, że ma rabaty w hurtowni motoryzacyjnej i dzieki temu czesci ma tansze, ale jak przychodzi co do czego to przez neta zawsze place jakies 20-30% taniej. Co do jakości tez nie narzekam, bo po naprawie wszystko dziala jak nalezy. Przynajmniej na razie;)
 #730  autor: motylica
 
Taki motoryzacyjny sklep internetowy, nazywa się SAPART. Oni mają tysiące częsci i akcesoriów motoryzacyjnych do samochodów chyba wszystkich marek i typow. Nie wiem, czy to nie jest największy tego typu sklep w Polsce. No moze są wieksze, ale ja juz do nich się przekonałam. Prócz dużego wyboru czesci mają tez niższe ceny niz konkurencja, a to jest przeciez bardzo wazne. Ja tam specjalnie nie znam się na samochodach, ale tak jak mowie, nie przeplacam za jakies markowe cesci tylko kupuje tansze zamienniki i jest ok. Na razie nie narzekam.
 #732  autor: motylica
 
Nie, źle się wyraziłam. Oni mają różne częsci, to ja kupuje zamienniki, przynajmniej tak mi się wydaje, bo są znacznie tańsze od tego, co proponują mechnicy w moim miescie. Z tego co widziałam, to w tym sklepie mają czesci Boscha i innych znanych firm, wiec markowe rzeczy tez sprzedają. Zresztą na ich stronie https://sapart.pl na samym dole masz liste producentów, od jakich mają cześci. Na pewno mają kilka rodzajów tarcz hamulcowych pasujących do Twojego samochodu. Wpisz sobie w wyszukiwarce swój model auta i od razu wyświetli Ci sie lista dedykowanych mu części.
 #735  autor: motylica
 
nie mam pojęcia:) ja kazałam mechanikowi napisac na kartce dokładnie czego potrzebuje i szukalam tego w necie, tak trafilam na ten sklep. Przypuszczam, że mozna odesłac jak cos sie zlego zamowi, bo to przeciez sklep internetowy. Dla pewności radziłabym zapytac.