Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Śliwka nałęczowska

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #650  autor: Weolremia
 
Cześć, mam pytanie odnośnie chyba mojego ulubionego prszysmaku z dziecinstwa, chodzi mianowicie o śliwka nałęczowska która była praktycznie najbardziej ulubionym cukierkiem a teraz wydaje mi się że znikła ze sprzedaży. Nie była by to pierwsza zbrodnia wobec smaków naszego dzieciństwa bo podobnie na jakiś czas przepadło frugo. Czy wiecie gdzie teraz kupię śliwke?
 #658  autor: KRS
 
Pierwsze słysze.
Ja tam tęsknię za dobrymi krówkami - takimi co sie ciągną. Niby jest sporo producentów krówek ale część jest za słodka ni nie ciagnie się.

:zlyy:
 #840  autor: Jac3k
 
Z tego co zauważyłem to śliwka jest już normalnie dostępna w sklepach. Zgodzę się z tobą, że sporo słodyczy zniknęło z czasów naszego dzieciństwa. Akurat ja za śliwką nie przepadałem, ale Frugo to była zbrodnia. Pamiętam jak zawsze tata mi w sklepie kupował Frugo, a potem znikło na kilkanaście lat! Ostatnio trafiłem na internetową hurtownie słodyczy, która ma bogaty asortyment i znalazłem tam parę produktów, których w sklepach nie znajdziesz. Z ciekawości zamówiłem po paczce i zobaczę czy są dobre. Tutaj https://spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy możecie zobaczyć czy jest coś co Was zainteresuje. Mają ciekawą ofertę i duży wybór krówek.