Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jak poradzić sobie z długami

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #606  autor: aslosian
 wt maja 29, 2018 2:10 pm
Witam, piszę tutaj, bo już nie wiem do kogo się zwrócić o poradę. Problem jest taki - mam długi, i to jak dla mnie niemałe, bo obecnie wynoszą czterokrotność mojej pensji, z której bardzo trudno jest cokolwiek przeznaczyć na spłatę. Zastanawiam się co zrobić, żeby jak najszybciej wyjść z zadłużenia i wreszcie zacząć budować jakieś oszczędności, żeby na przyszłość nie było takich sytuacji.
 #607  autor: Pepe
 śr maja 30, 2018 3:23 pm
Konsolidacja.
Kredyt na spłate długów - opłaca sie wtedy, gdy procentowo mniej bedzie nas kosztowac spłata takiej konsolidacji vs płacenie osobno.

Warunkiem otrzymania pożyczki konsolidacyjnej (na spłate długów) jest posiadanie nieruchomości oraz stałego dochodu. Co istotne – właścicielem nieruchomości może być współkredytobiorca, czyli dowolna osoba, która przystąpi do umowy.

Zobacz np. tu:
https://www.zadluzenia.com/artykul/pozy ... komornika/

Są tez inne banki czy firmy które udzielaja tego typu pozyczek. Trzeba poszukac i dobrze zapoznac sie z warunkami.
 #661  autor: kimont
 pn lip 23, 2018 9:26 pm
Idealnie byłoby, gdybyś znalazł jakieś dodatkowe zatrudnienie, choćby na dwa, trzy miesiące. Nie musi to być od razu drugi etat, ale np. jakieś weekendowe zajęcie, albo coś co da się robić w domu. Z tego najpierw zacząć spłacać pożyczki, jednocześnie zmniejszając część wydatków, a potem przyjdzie czas na oszczędności. Dużo praktycznych porad na temat długów i finansów w ogóle możesz przeczytać tutaj: https://pl.kruk.eu/klienci
 #1395  autor: oszust
 ndz kwie 18, 2021 11:56 am
Można starać się je skonsolidować i potem spłacać jedną dobrą ratę. Wiem, że wiele osób tak robi. Ja sama co prawda nie wiem jeszcze, co będę robić, ale na pewno postaram się, żeby to wszystko odpowiedzialnie poprowadzić. Stąd właśnie u mnie zainteresowanie takim https://kredytczestochowa.pl/kredyty-dla-firm/ pośrednikiem.