Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jaki samochód dostawczy?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #551  autor: ilirus
 wt mar 20, 2018 11:21 am
Stoję przed ogromnym wyzwaniem - zakupu samochodu dostawczego. Kompletnie nie znam się na tego typu autach i dlatego piszę tutaj. W chwili obecnej zastanawiam się nad modelami Renault: https://www.renault.pl/samochody/samoch ... awcze.html. Ale chciałbym dopytać czy korzystaliście z innych marek i polecacie jakieś modele? Interesują mnie auta pokroju Renault Trafic. Znacie jakieś odpowiedniki?
 #579  autor: no-men-o-men
 wt kwie 24, 2018 10:40 am
Taki samochód trzeba też mieć gdzie trzymać. Nie zawsze jest możliwość dobudowania garażu, w takich wypadkach najlepszą opcją byłoby postawienie blaszanego garażu. Firma Stalgar - http://garaze.org.pl dysponuje właśnie takimi blaszakami w bardzo dobrej cenie.
 #929  autor: marica
 śr mar 25, 2020 8:58 pm
Najlepiej dokładnie przeanalizować sobie każdy samochód pod względem parametrów etc. Bo w końcu wszystko zależy od tego, co tak naprawdę potrzebujecie. Może opłacałoby się wam rozglądnąć na stronie https://clixs.pl/ gdzie dostępne są różne motoryzacja ogłoszenia ? Co ty na to? Myślę, że dobra propozycja. W końcu warto sobie porównanie wszelkich pojazdów. A na stronach z ogłoszeniami możemy znaleźć multum fajnych ofert.