Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • skad ulotki

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #682  autor: aslosian
 
Hej, otworzylem ostatnio restauracje i stwierdzilem ze dobrym sposobem na lokalna reklame bedzie stworzenie ulotek i wrzucanie ich do skrzynki okolicznym mieszkancom. Co o tym myslicie? Chyba sie sprawdza takie cos prawda? Przy okazji poszukuje firmy ktora takie ulotki by wykonala ja znalazlem taka https://stempleks.pl/ ktos mial do czynienia? Albo co polecacie innego? dzieki
 #683  autor: Essential
 
Zareklamuj sie tutaj.
Gdzie jest ta restauracja? Masz jakies zdjęcia??
Może wpadniemy z ekipą. Co macie do jedzenia???
 #972  autor: CaroCaro_89
 
Według mnie ulotki to już nieco przestarzała metoda. Jako dodatek czemu nie. Jednak na Twoim miejscu poszłabym w stronę reklamy w internecie. Do tego koniecznie media społecznościowe. Z ulotkami to wszyscy wiemy jak jest. Dostajemy je do skrzynki po czym lądują w śmietniku. Nie chce się tego czytać. Niektórzy wręcz na swoich skrzynkach zastrzegają, żeby reklam nie wrzucać. Kiedyś reklamowałam w ten sposób jedną firmę. Efekt był mizerny. Może kilka osób przyszło powołując się na ulotki. Polecam jednak zainwestować w dobrą agencja marketingowa Zielona Góra. Profesjonalna firma doradzi w jaki sposób się reklamować by osiągnąć sukces. A jak już chcesz również te ulotki to polecam zrobić promocję coś w stylu "z tą ulotką rabat". Wtedy odzew byłby całkiem pozytywny :)
 #1061  autor: karo32
 
Hej, hej
Osobom ze stolicy polecić mogę agencję 4mat, zdecydowanie lepiej jest powierzyć działania reklamowe specjalistom, jeśli zupełnie nie ma się o nich pojęcia. Ja początkowo próbowałem sam, ale w końcu zaufałem profesjonalistom. 4MAT to grupa mega kreatywnych i pozytywnych ludzi u mnie sprawdzili się przy organizacjach imprez firmowych, eventach i udziałach na targach. Ponadto zaproponowali usługi merchandisingowe które również przyniosły i nadal przynoszą świetne rezultaty. Nie zedrą z Was kasy, a zrobią naprawdę świetną robotę