Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Samochody elektryczne - czy warto?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #717  autor: ilirus
 
Przeglądałem ostatnio ofertę samochodów elektrycznych (np.: https://www.renault.pl/samochody/samoch ... yczne.html) i zastanawiam się dość mocno czy rzeczywiście jest na nie popyt. Oczywiście w Europie Zachodniej widzę pojedyncze sztuki, ale nie wiem jak to tak naprawdę jest na polskim rynku. Zauważyliście u siebie w miastach większą ilość aut elektrycznych?
 #720  autor: Soli
 
W Polsce nie wiem.
W Stanach jest cieńko.
Są auta elektryczne ale w małych ilościach.
Nissan leaf, Chevy Volt i dla bogatych jakies tam Tesle widać.

Osobiście chciałbym takie autko. Np Volt.
Do pracy mam nie daleko w sam raz podładować przez noc i jazda - wychodzi taniej niz paliwo.
 #790  autor: karo32
 
Ja ostatnio niczego nie zauważyłem, jedynie hybrydowe autobusy. Mam wrażenie, że panuje dziwne przeświadczenie o wysokiej cenie eksploatacji, a prąd drożeje - wypada oszczędzać xD
 #971  autor: CaroCaro_89
 
Chyba już lepiej hybryde kupić. Z elektrykiem będzie problem, ta technologia jednak jeszcze raczkuje. Krótki zasięg na 1 ładowania, długi czas ładowania i nadal brak rozbudowanej infrastruktury. Niby powoli zaczyna się tego pojawiać więcej ale nadal to za mało.
 #1030  autor: Weolremia
 
Długo się nad tym zastanawiałem i w końcu doszedłem do wniosku, że kupię sobie motocykl elektryczny. Na początku wakacji wziąłem pożyczkę i kupiłem sobie motocykl. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu