Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Czy robicie zakupy on-line

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #968  autor: daniel36Wilk12
 
Przez ten cały koronowirus niestety moje dolegliwości bólowe nasiliły się. Nie miałem odpowiedniej rehabilitacji. Jednak w sieci nalazłem bardzo fajny sklep ze sprzętem nie tylko do rehabilitacji ale również do masażu. Ceny naprawdę są bardzo atrakcyjne. Dostawa również bardzo szybka. A wy co sądzicie o zmawianiu produktów przez sklep internetowy. Jak dla mnie jest to idealne rozwiązanie.
 #1001  autor: marica
 
Nie tylko kupujemy w internecie, ale też i korzystamy z różnych usług. Przykładowo ja prowadzę salon kosmetyczny i znalazłam firmę , która oferuje laser diodowy wynajem. Jest to dla mnie bardzo opłacalna oferta. Nie muszę aktualnie wydawać większej ilości pieniędzy na zakup takiego sprzętu.
 #2341  autor: runner28
 
Ja już przed pandemią bardzo dużą cześć zakupów robiłam online. Zdarzało mi się kupować naprawdę różne rzeczy przez internet. Ostatnio zamawiałam na przykład zestawy kolędowy. Ciach... bez linków w postach. - Regulamin.
 #3770  autor: Amber
 
Przyznam szczerze, że Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogłabym znaleźć jakieś ciekawe po zabawki dla moich dzieciaków w dobrych cenach. Znajomy doradził mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie propozycje na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/624-klocki-plastikow ... ale-klocki i muszę przyznać, że asortyment mają naprawdę bardzo rozbudowany. Dajcie znać, czy wie kiedykolwiek tam coś kupowaliście.
 #4274  autor: zenek45
 
Nawet dosyć często. Podoba mi się to, że mogę zrobić zakupy o każdej porze dnia i nocy, bez względu na godziny otwarcia sklepu. Dostęp do wielu sklepów i produktów z wygodnej kanapy to również duża zaleta. Chociaż niewątpliwie na niektóre kwestie trzeba zwracać uwagę bardziej niż w sklepach stacjonarnych. Na przykład na płatności. Ja po przeczytaniu https://www.provident.pl/blog/jak-placi ... z-internet. przerzuciłem się na kartę płatniczą, bo tam bezpeczeństwo zapewniają wbudowane mechanizmy, takie jak weryfikacja 3D Secure, która stanowi dodatkową ochronę podczas transakcji.
 #4317  autor: jagina
 
Ja w ogóle nie wiem co to znaczy "nie mam się w co ubrać". Czy jako dziecko mialam pół półki ubrań czy teraz całą szafę i wielką komodę to nigdy nie uważam że nie mam się w co ubrać. Obecne ubrania spokojnie mi starczą do końca życia a i tak w 80% ubrań nie chodzę, bo nie mam kiedy tego przenosić. Noszę stałe zestawy ubrań, wkółko te same ulubione, i dopóki nie zrobią się dziury to będę chodzić - nie kumam jak można nie mieć się w co ubrać.
Jeśli chodzi o obuwie to stawiam na wygodę:
https://www.modastylowa.pl/wygoda-i-kob ... y-damskie/

Chodzę głownie w komfortowych niskich półbutach.
 #4570  autor: anka00
 
Akurat ja myślę o tym by zamówić bambusowy kocyk . Wygląda on bardzo ładnie i przede wszystkim wykonany jest z dobrej jakości materiału, więc jak dla mnie oferta tutaj jest naprawde całkiem dobra