Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Własny salon kosmetyczny

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #6915  autor: talmi
 
Zajmuje się stylizacja paznokci, na razie w domu Z uwagi na prace na etacie, ale jestem w trakcie wypowiedzenia. Myśle nad otwarciem swojego salonu. Poza stylizacja paznokci zajmuje się jeszvze stylizacja rzęs oraz brwi, jestem w trakcie kursów na pernamentny.
Marze o własnym salonie, ale mam pełno obaw.... Niestety koleżanki z branży ostrzegają mnie o braku czasu i małych dochodach. Czy rzeczywiście jest tak zle? Zaczynam zastanawiać się czy otwarcie własnego gabinetu mi się w ogóle opłaca czy jednak zostać na etacie... Błagam, rozwiejcie moje obawy, bo oszaleje.
Podobno po odliczeniu wszelkich opłat, zusow, lokalu itd, zostaje niewiele... Koleżanka nastraszyla mnie, ze ledwo 3tys. Na czysto.
Mam dziecko i nie chce pracować od rana do późnej nocy, lubię to robić, sprawia mi to przyjemność, ale nie wyobrażam sobie pracy od 9 do 21 przy dziecku. No i te zarobki... Jestem w kropce. Może podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami?
 #6927  autor: jagina
 
Wszystko zależy od tego jak sobie poukładasz w głowie-jakie ceny ,czy narzucisz sobie godziny pracy i nie będziesz ulegać kiedy klientki będą prosiły o dodatkowe godziny, bo wtedy nie wyjdziesz z gabinetu i na tym ucierpi Twoja psychika.Warto pomyśleć o dochodzie dodatkowym-biznes sieciowy, który możesz robić w trakcie zabiegów a z czasem pozwoli Ci na większe zarobki przy mniejszej liczbie godzin spędzanych w gabinecie.Trzeba pracować madrze a nie ciężko .