Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Ginekolog Kraków

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #5473  autor: Maczek
 
Gdzie w Krakowie mogę znaleźć specjalistę, który pomoże mi w uzyskaniu antykoncepcji hormonalnej, np. spiralki? Czy ktoś ma doświadczenie w korzystaniu z usług konkretnego gabinetu ginekologicznego? Nie mam ochoty iść do lekarza i nasłuchać się, że to nie po katolicku, żeby się zabezpieczać w moim wieku.
 #5527  autor: Abram
 
Nie mam osobistego doświadczenia, ale słyszałam spro dobrego o tym gabinecie https://www.knapik-rybka.org.pl/ w Krakowie. Pani doktor na bank doradzi ci z antykoncepcją i jak zdecydujesz się na spiralkę to pewnie też ją założy.  Takze wszystko masz na miejscu. Gabinet jest dobrze wyposazony, wiec na miejscu z powodzeniem zrobisz sobie różne potrzebne badania.
 #5535  autor: enty
 
Maczek pisze: czw wrz 14, 2023 11:29 am Gdzie w Krakowie mogę znaleźć specjalistę, który pomoże mi w uzyskaniu antykoncepcji hormonalnej, np. spiralki? Czy ktoś ma doświadczenie w korzystaniu z usług konkretnego gabinetu ginekologicznego? Nie mam ochoty iść do lekarza i nasłuchać się, że to nie po katolicku, żeby się zabezpieczać w moim wieku.
Najłatwiej znaleźć takiego ginekologa na znanym lekarzu, jak się zna na tym to zawsze ma dopisane do zakresu specjalizacji, moja dziewczyna tak znalazła specjalistę który jej drovelis przepisał i bardzo sobie te tabletki chwali