Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Dobra drukarnia Szczecin

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1137  autor: Maciuszek87
 
Potrzebuje firmowych materiałów biurowych takich jak koperty, karteczki samoprzylepne, papier firmowy, które będzie można na bieżąco w firmie wykorzystywać. Tylko przy tym jednocześnie potrzebuje też jakieś drukarni, która może takie materiały przygotowywać. Jak macie coś sprawdzonego, jakąś firmę, która w Szczecinie robi takie wydruki to dajcie namiary.
 #1156  autor: kosekk77
 
Jeśli przygotowujecie biurowe wyposażenie dla pracowników to warto zamówić notesy z firmowym logo - https://www.drukarniaszczecin.pl/notesy ... ukiem-logo. W pracy jak wiadomo notes zawsze jest takim przedmiotem przydatnym a akurat w tym przypadku dodatkowo można zadbać o to, by pojawiło się firmowe logo więc jeśli nawet pracownik gdzieś taki notes dalej przekaże, wyrwie z niego kartkę to firma ma dodatkową formę promocji. Dlatego lepiej postawić na takie oznaczone firmowym logo notesy niż puste kartki dla pracowników.
 #4047  autor: Amber
 
Jeżeli interesują was Kartki świąteczne z ploterem Silhouette, to myślę, że w tej sprawie najlepiej byłoby się zgłosić do firmy wycinarnia. Oni zajmują się tego typu rozwiązaniami już dłuższy czas, więc mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Skontaktujcie się z nimi, a poznacie więcej szczegółów
 #4260  autor: asiaaa
 
Szukam dobrej drukarni na terenie Szczecina lub online. Ma ktoś z Was jakieś rekomendacje? Na razie przejrzałam sobie https://www.drukarniaonline.pl/page/jak-drukowac-taniej i będę się starała w miarę możliwości stosować te wskazówki, bo zależy mi głównie na taniej realizacji zamówienia. W ogóle jeśli ktoś z was ma już jakieś doświadczenia z tą konkretną drukarnią, to bardzo proszę o podzielenie się swoimi opiniami. Na razie nie znalazłam nic tańszego od nich, ale jestem otwarta na wszelkie sugestie.