Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Hobby waszych dzieci

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2732  autor: hertoz
 
Moja córka to uwielbia czytać książki. Nawet sięga już po tytuły dla starszych bo książki dla młodzieży zaczynają ją nudzić. Dlatego co chwila sprawdzam nowe oferty na stronie .. ciach spam... tak by znaleźć książki zarówno dla mnie jak i dla niej
 #4716  autor: arek
 
Musimy wspierać nasze dzieci w tym zakresie.
 #4754  autor: Marta87
 
Jestem tego samego zdania. Dzieci już od najmłodszych lat powinny sobie znaleźć jakieś pożyteczne hobby. Jako rodzice jesteśmy w pewnym sensie za to odpowiedzialni. Niestety w rzeczywistości wielu z nas idzie na łatwiznę, dając dziecku do zabawy laptop czy nawet smartfon. To niesamowity pożeracz czasu jednak nie wynika z tego nic pożytecznego. O wiele lepszym pomysłem będzie zainwestowanie w jakieś gry edukacyjne, pozwalające na rozwój intelektualny. Oczywiście nie możemy też zapominać o takim hobby jak kolekcjonowanie. W dzisiejszych czasach bardzo często wybierane są takie zestawy jak Super Zings posterunek policji - https://neduo.pl/pl/p/Super-Zings-poste ... icji/19105 które są pozycją obowiązkową dla wszystkich małych fanów.
 #4929  autor: zuzkaaa77
 
Ja swój wolny czas poświęcam na rozwijanie swojego hobby jakim jest kolekcjonowanie monet.