Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Fotowoltaika/ magazynowanie energii

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #3752  autor: PanIgnacy
 czw lis 24, 2022 8:24 am
Macie jakąś sprawdzoną opcje porównywania ofert jeśli chodzi o fotowoltaikę i magazyny energii? Jeśli możecie w sieci mi powiedzieć, gdzie warto szukać informacji na temat takich ofert to dawajcie znać, chętnie z podpowiedzi skorzystam.
 #3778  autor: Zjawkowo
 pt lis 25, 2022 10:56 am
Ogólnie to paneli jest masa na rynku i jak się patrzy na domach to się też masowo je montuje, ale faktycznie z monterami jest różnie, jak się patrzy na te różne instalacje to jakość i bezpieczeństwo raczej marna, ale może taki serwis jak energomat.pl, gdzie są różne firmy porównywane to może być łatwiej coś wybrać solidnego.
 #5141  autor: flyght
 śr lip 12, 2023 7:57 am
Możliwości jest sporo, panele fotowoltaiczne to obecnie popularny kierunek, natomiast trzeba mieć dobraną odpowiednio moc instalacji, na stronie https://sunekoenergy.com.pl/formularz można wypełnić formularz jak to zrobisz ich specjaliści skontaktują się z Tobą i przygotują naprawdę rzeczową ofertę.   
 #5244  autor: Klosok
 wt sie 01, 2023 8:36 am
Jak chcesz porozmawiać w sprawie instalacji fotowoltaicznej z certyfikowanymi instalatorami zweryfikowanymi przez Urząd Dozoru Technicznego to skieruj się do https://www.fotowolt-expert.pl/ lub na ich media społecznościowe, gdzie prowadzą bardziej rozbudowany poradnik dla inwestorów.