Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Ogrzewanie

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2242  autor: lucaskruszyna
 
Możecie poradzić jakąś sensowną firmę, która wykonuje w Wielkopolsce instalacje grzewcze i nie tylko będzie w stanie zająć się taką instalacją, ale będą w stanie też coś więcej podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór właściwych rozwiązań? Jeśli macie sprawdzonego wykonawcę, z którego byliście zadowoleni to chętnie skorzystam z podpowiedzi i u siebie również taką firmę zatrudnię.
 #2246  autor: sochaarek
 
Z mojej perspektywy mogę polecić ofertę jeśli chodzi o www.grambet.pl. Świetna firma z doświadczeniem sięgającym ponad 30 lat więc jeśli chodzi o wykonywanie instalacji to faktycznie będzie można na nich liczyć i będą w stanie taką instalację wykonać na wysokim poziomie warto z tej opcji faktycznie skorzystać.
 #2466  autor: gryzeldka
 
Spoko jesli ktos szuka takiego sposobu ogrzewania. Moja siostra ma male mieszkanie i najlepszym rozwiazaniem bylo postawic piec typu koza. Znalezlismy fajna ładną i nie drogą i bardzo ją sobie chwali
 #2498  autor: Bogusław207
 
Zastanów się, czy przed wymianą ogrzewania nie lepiej będzie zainwestować jeszcze w lepsze ocieplenie. To może być głównym powodem wzrastających rachunków. Aby ustrzec się przed szybko ulatniającym się ciepłym powietrzem warto przemyśleć np. ocieplanie poddasza pianką. Jest kilka ekip, które oferują tego typu usługi, ale wielu moich znajomych poleca firmę Smart Budownictwo.
 #2563  autor: Jarecka
 
My w domu mamy piec wolnostojący typu koza , daje bardzo dużo ciepła zakupiliśmy go na kratki.com mają tam bardzo duży wybór . W obecnych czasach taki piec to skarb
 #2570  autor: Major88
 
Świetnie nam się sprawdzają panele na podczerwień Infrared polskiej marki Oxyly
 #2727  autor: Bobola
 
Na chwilę obecna mysle, że jednak palenie drzewem jest najbardziej opłacalne. Dlatego stawiamy na kominek. Instalator nam polecił kominek z płaszczem wodnym Kratki.com model Maja
 #3088  autor: MarcinP86
 
U mnie na razie kominek pozostaje poza zasięgiem ręki.
 #3733  autor: zenek45
 
Chyba najlepiej w tej kwestii wypada pompa ciepła, w końcu to urządzenie klimatyzacyjne i grzewcze w jednym. Gdy na zewnątrz jest gorąco, urządzenie pobiera powietrze z wnętrza domu, usuwa z niego ciepło za pomocą czynnika chłodniczego i pompuje je z powrotem do domu jako chłodne powietrze. Zimą pobiera powietrze z wnętrza i dodaje do niego ciepła, zanim wyśle ​​je z powrotem do pomieszczenia, aby ogrzać przestrzeń. Ja zdecydowałem się na https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-cie ... a-budynku/, bo główną zaletą była dla mnie doskonała filtracja powietrza oraz cicha praca, dzisiaj natomiast pozytywnie zaskoczył mnie też system zdalnej kontroli EKONTROL. Świetnie się sprawdza przy spontanicznych wyjazdach.
 #4059  autor: Amber
 
Wiesz co, gdy mnie były potrzebne rezystory dyskowe do ogrzewania indukcyjnego to znajomy doradził, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie sklepu dacpol.eu. Nie ukrywam, że asortyment mają tam bardzo rozbudowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie zrobić sobie tam zakupy. Dajcie znać, to wy uważacie o ich propozycjach.