Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Drzwi do mieszkania

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2692  by lucaskruszyna
 Mon Jun 13, 2022 1:25 pm
Szukam wytrzymałych i fajnie zaprojektowanych drzwi drewnianych. Na razie nie mam szczęścia do wzorów, dlatego zwracam się do bardziej doświadczonych. Może już rozwiązaliście podobny problem i możecie się podzielić sprawdzonymi rekomendacjami?
 #2693  by sochaarek
 Tue Jun 14, 2022 6:49 am
Moim zdaniem współpraca z producentami mebli wyspecjalizowanych w ręcznej obróbce materiału opłaca się najbardziej, bo dostajesz asortyment na długie lata, którego nie trzeba nawet specjalnie serwisować. W poprzednim roku wyrobiłem się z remontem i większość rzeczy kompletowałem przez meblerevia, bo w Częstochowie dodawali bezpłatny transport mebli. Mocno mi to życie ułatwiło. Szczególnie zadowolony jestem z drzwi, w których wyróżnia się drewno lite. Wspaniale wygląda, miło wchodzić do mieszkania, drzwi się wyróżniają na tle konkurencyjnego wzornictwa. Spróbuj, może akurat coś ciekawego trafisz.
 #2712  by talmi
 Thu Jun 23, 2022 9:11 am
Weź pod uwagę również drzwi aluminiowe. Sama mam takie i z uwagi na to, że wychodzą one na południe - materiał o wiele lepiej sie sprawdza.

Zresztą powinni Ci doradzić w firmie, w której zajmują się montażem takich drzwi. Jest wiele rodzajów i niekoniecznie takie same sprawdzą się w różnych domach:
https://oknaprim.pl/drzwi-zewnetrzne

Dobrej klasy drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne można zamówić w firmie.