Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Nauka angielskiego

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #421  autor: maciek
 
Myślę o wyjeździe na kurs językowy do USA i znalazłem kilka ofert na stronie http://kursy.atas.pl/
Nowy Jork albo Los Angeles brzmi super gdyby nie ta cena :(

Zastanawiam się czy lepiej jechać z polskim organizatorem czy samemu ogarnąć bilety i spróbować na własną rękę zorganizować sobie naukę na miejscu. Ktoś był na kursie angielskiego w USA? Albo w ogóle na kursie językowym za granicą?
 #422  autor: Soli
 
Cena kursu: 3440 USD + 3950 PLN

To dobra cena.
W skład wchodi przecież wszystko - dojazd, kwaterunek , wyżywienie i nawet jakieś atrakcje.
Opiekun to +.
Na własna rękę tez można jakoś kombinować. Jednak kwaterunek w NY na własną ręke jest kosztowny, zarcie tez.
Kursy sa np w Chicago w Daley College dla legalnych emigrantów za darmo. TZW ESL. Po zaliczeniu ostatniego bodajże 8smego poziomu można spokojnie już iśc do college na najniższy szczebel angielskiego engl. 100. i zaczynać normalną nauke w j angielskim.
 #424  autor: Piotr
 
Kursy sa np w Chicago w Daley College dla legalnych emigrantów za darmo.


Chyba dla takich co maja pobyt stały tzw. zielona karta na literke A+ numerek nie na wizie turystycznej.
Ale nie jestem pewien na 100 procent. Być może i takich uczą za friko. Pasuje zapukać i się dowiedzieć w tym college.
 #474  autor: beatka
 
Bardzo poważne przedsięwzięcie. Chyba nie zdecydowałabym się wyruszyć we własnym zakresie. Szukałabym jakiegoś kursu zorganizowanego.
 #2154  autor: Asiek85
 
Język angielski jest bardzo znanym na świecie językiem obcym. Dlatego warto się go uczyć. Polecam kurs online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ . Kurs ten nauczy cię rozmawiać całymi wyrazami w języku angielskim. Dzięki temu będziesz umieć dogadać się z obcokrajowcem. Na dodatek uczysz się języka w zaciszu w swoim domu gdzie nikt ciebie nie rozprasza.
 #2356  autor: topka
 
I jak, udało wam się znaleźć kurs, który spełnia wasze oczekiwania? Jeśli nadal się zastanawiacie, to koniecznie sprawdźcie ofertę:...CIACH .... Organizują biznesowy angielski kurs, w którym sama mam przyjemność uczestniczyć. Zajęcia są ciekawe i głowną wagę przywiązuje się do mówienia.
 #2360  autor: Derek
 
topka pisze: pt mar 11, 2022 9:38 am I jak, udało wam się znaleźć kurs, który spełnia wasze oczekiwania? Jeśli nadal się zastanawiacie, to koniecznie sprawdźcie ofertę: ..... Ciach... Organizują biznesowy angielski kurs, w którym sama mam przyjemność uczestniczyć. Zajęcia są ciekawe i głowną wagę przywiązuje się do mówienia.
Dla przypomnienia - obowiązuje zakaz wklejania linków! Upominam , następnym razem będzie ciężej.
 #6093  autor: Amber
 
Korzystając z okazji, że rozmawiamy o języku angielskim, przyznaję, że osobiście napotykam trudności z pewnymi kwestiami, zwłaszcza w odróżnieniu czasów Future Simple od Present Continuous. W poszukiwaniu pomocnych źródeł trafiłam na film dostępny pod linkiem gdzie w prosty sposób objaśniane są zasady dotyczące tych czasów. Mam nadzieję, że dzięki temu materiałowi uda mi się lepiej zrozumieć te subtelności.