Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Budowa domu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1228  autor: Weolremia
 
Hej, w tym roku buduję piętro mojego domu. Szukam obecnie rusztowania, które ułatwi budowę piętra domu. Jaki rodzaj rusztowania najlepiej się sprawdzi w dwupiętrowym domku?
 #1365  autor: oszust
 
Przed nami także jest adaptacja projektu i zastanawiam się, jak to wszystko będzie wyglądało. Zależy mi na tym, żeby wszystko miało ręce i nogi, ale i żeby nasz dom był NASZYM domem. Czekam na ten czas z niecierpliwością. A tu pogoda nie chce się poprawić, ja nie wiem. Mam nadzieję, że w końcu jakoś to wszystko ruszy jednak.
 #1574  autor: biznesowy79
 
Ja bym w budowę nie inwestował. Zobacz sobie przykładowo domy na sprzedaż w Wilanowie. Świetna okolica, piękne osiedle domków, podwórko, blisko do miasta. No i przede wszystkim gotowe do zamieszkania, nie trzeba się przejmować planami budowy i wszystkim, co z tym związane.
 #1607  autor: Bogusław207
 
Ja co prawda dom już mam, ale czeka mnie ciężka przeprawa przez jego wykańczanie. Zanim jednak do tego przejdę muszę jeszcze podjąć decyzję dotyczącą ocieplenia. Chyba najbardziej w tej kwestii interesuje mnie wdmuchiwana celuloza. W Zielonej Górze takie usługi oferuje m.in. Smart Budownictwo. Poczytałem trochę opinii i chyba warto nawiązać z nimi współpracę.
 #2047  autor: topka
 
Budowę domu nalezy rozpocząć od wyboru projektu, który spełni wasze oczekiwania. Jeśli nadal nie macie nic na oku, to koniecznie zaponajcie się z ofertą: Projekty z wizją. Moim zdaniem, nigdzie indziej nie znajdziecie tak funkcjonalnych projektów.
 #2099  autor: oszust
 
No dobrze, już tam o czymś pisałem, a teraz powiedzcie czy robiliście ocieplanie budynków cennik jaki mieliście? Możecie zdradzić? Sam się troszkę waham w tym wszystkim dowiadywać, bo wiecie, jak to jest. Świat mimo wszystko idzie do przodu, ale człowiek wciąż nie wie, na czym stoi, jak się zmienia inflacja, ceny..
 #2147  autor: Asiek85
 
Jeśli potrzebne ci rusztowanie a nie wiesz jaki ci będzie potrzebne to polecam sprawdzić tu i wybierzesz dla siebie konkretne rodzaje rusztowań http://www.instant.com.pl/blog/jakie-sa ... -rusztowan . Wtedy będziesz wiedzieć jaki wybrać by praca szła o wiele szybciej łatwiej, a tym bardziej żeby było bezpieczniej.
 #2148  autor: MarekSz
 
Według mnie jeżeli będziecie szukali przede wszystkim dobrej jakości, skuteczności i jednocześnie konkretnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości szalunków ściennych, jak i stropowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://szalunkowy.pl/kategoria-produktu/szalunki-scienne/ z którymi bardzo dobrze nam się współpracuje. Przede wszystkim konkretni, terminowi i co najważniejsze licząc na dobre ceny zarówno przy zakupie, jak i wynajmie. Mam nadzieję, że skorzystacie i co najważniejsze na tej współpracy się nie zawiedziecie. Pozdrawiam!
 #2371  autor: marica
 
A co powiecie mi o meblach? Gdzie warto byłoby kupić? ...ciach - patrz reg. ...