Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Stomatolog

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #2129  autor: lucaskruszyna
 
Macie jakiegoś sprawdzonego stomatologa w okolica Ślesina? Zależy mi na dobrym dentyście, który ma dobre podejście do dzieci, tak bym mogła z synami tam chodzić. Jak możecie mi coś poradzić pod tym kątem to dajcie znać. Jak możecie mi coś poradzić to będę wdzięczna jak to wygląda i na kogo pod tym kątem faktycznie będzie można liczyć. Poza tym ważne, by stosowali także odpowiednie metody leczenia dla dzieci.
 #2140  autor: sochaarek
 
Jak planujesz kompleksowe leczenie z protetyką to w tej okolicy Polecić mogę Ślesin i gabinet stomatologiczny na Jasnej. Prowadzony przez Panią Annę Mazurek – Witkowską gabinet realizuje usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie i faktycznie na tą pomoc tam realizowaną będzie można liczyć. W tym usługi cyfrowe jak skanowanie zębów, dzięki czemu możliwa jest pomoc o charakterze protetycznym.
 #5517  autor: Amber
 
Znalezienie odpowiedniego stomatologa to nie lada wyczyn. Tym bardziej, jeśli tak jak ja szukacie kogoś, kto zajmuje się koronami protetycznymi. Na szczęście znajoma poinformowała mnie, że pod tym linkiem https://enel.pl/stomatologia/usluga/korony-protetyczne/ znajdę odpowiedniego specjalistę i to w wielu różnorakich miastach w Polsce. Moim zdaniem to wygodna i szybka opcja na znalezienie odpowiedniego specjalisty.