Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Budowa domu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1018  by Weolremia
 Fri Sep 11, 2020 12:38 pm
Hej, właśnie rozpoczynam stawianie konstrukcji mojego domu. Zacząłem też się zastanawiać jaki rodzaj osłon okiennych wybrać. Początkowo myślałem nad zwykłymi roletami, ale kiedy znalazłem na stronie ...
Ciach... patrz regulamin .... DG
oferte rolet zewnętrznych to ten pomysł co raz częściej chodzi mi po głowie. Jak myślicie? Na które się zdecydować?
 #1031  by marica
 Sun Sep 27, 2020 5:18 am
I tak jak stoicie z budową? Ja właśnie powoli będę zaczynać wykańczać swój domek. Jeszcze przed tym chce tylko zrobić taras i tak zastanawiam się - jakie płytki z tych https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlo ... e-206.html zastosować. Nie spodziewałam się, że tak ogromny wybór można znaleźć w poszczególnych materiał. Na prawdę dzisiaj bardzo ładne rzeczy można znaleźć i takie mocne.
 #1033  by Derek
 Mon Sep 28, 2020 5:08 am
Spam na spamie. A bez linków nie da się pogadać????


:mmrgr:
 #1096  by karo32
 Tue Nov 24, 2020 8:21 am
Osobiście radzę pomyśleć o odnawialnych źródłach energii w swoich nowych domach, ja dość po długim namyśle ostatecznie zdecydowałem się na panele fotowoltaiczne. To była jedna z lepszych decyzyj w moim życiu. Całą inwestycję powierzyłem firmie Foto-instal https://www.foto-instal.com/ zaskoczyli mnie swoją autentycznością, pomocą w papierologii i dokumentacji i terminowym wykonaniem. Przygotowali mi darmową wycenę i zaoferowali pomoc przy dokumentacji potrzebnej do dotacji i Zakładu Energetycznego. Montaż paneli bez zastrzeżeń, mili Panowie, którzy po sobie posprzątali i doradzili co i jak, jeśli chodzi o działanie i wydajność paneli to jestem, jak najbardziej na tak :)
 #1209  by zenek45
 Wed Jan 13, 2021 11:59 am
Gratulacje, taki domek to fajna sprawa. Swoją drogą, robiłeś pomiary przed rozpoczęciem budowy? Wiesz, np. hałasu, żeby, wiedzieć jak wypada ten aspekt w okolicy. Jeżeli tak, to super zrobiłeś. Dla innych na przyszłość napiszę, że warto to zrobić zawczasu, a przyda się do tego np. sonometr. Gdybyście takowego szukali, to znaleźć możecie go w tym https://www.test-therm.pl/ miejscu w internecie. W mojej ocenie dobrze jest wykonać takie pomiary, aby potem dobrze i przede wszystkim spokojnie mieszkać.
 #1215  by biznesowy79
 Sat Jan 16, 2021 10:00 pm
Innowacyjną metodą na wizualizacje wnętrz jest metoda 3d. Pozwala na lepsze wyobrażenie sobie projektu i tego jak wyglądać będzie wnętrze. Można zlecić taki projekt firmie, która posiada specjalistów w dziedzinie grafiki 3d.
 #1220  by oszust
 Mon Jan 18, 2021 6:11 pm
Jak budowa, to z czasem będzie mieli problem z bałaganem , na pewno. Ja już o tym myślę, zwłaszcza że u mnie to takie https://www.dambat.pl/ wodne inwestycje będą zakładane. Dostałam to polecenie od znajomych i wierzę, że mi się sprawdzi. Muszę mieć piękno w domu. A też musi być praktycznie i ekologicznie.
 #1807  by anakow
 Tue Nov 09, 2021 5:32 pm
Warto tez później zastanowić się nad zatrudnieniem projektanta wnętrz. Specjalista pomoże zaplanować i zaaranżować wnętrza tak, żeby nie tylko świetnie wyglądały ale tez były funkcjonalne. Tutaj możecie znaleźć namiary na świetna projektantkę - https://duszynska.com.pl/.
 #1895  by Bogusław207
 Tue Dec 07, 2021 6:22 pm
A wybrałeś już ocieplenie dla swojego domu? Większość osób odchodzi teraz od popularnej swego czasu wełny mineralnej i stawia na bardziej nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich są izolacje natryskowe Świdnica. Pozwalają uniknąć ryzyka wilgoci w domu i są niezwykle trwałe.
 #2036  by Asiek85
 Wed Dec 29, 2021 2:08 pm
Przy budowie domu na samym końcu trzeba pomyśleć o wentylacji. Świeże, czyste powietrze o odpowiedniej wilgotności i temperaturze ma często decydujący wpływ na nasz sen, oraz samopoczucie. Dlatego polecam wentylacja gdańsk https://www.elar.com.pl/wentylacja/ która się tym zajmuje od lat. Polecam serdecznie