Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Czy warto reklamować niewielki biznes?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1353  autor: Weolremia
 
Cześć, prowadzę niedużą firmę i w tym roku chciałem zainwestować w kampanię reklamową. Znalazłem bardzo fajną agencję reklamową i teraz zastanawiam się nad tym czy warto w to inwestować. Generalnie jestem zdecydowany, ale zastanawiam się czy to dobry czas na taką dużą inwestycję. Jak myślicie?
 #1378  autor: todi
 
Każdy biznes warto reklamować. Osobiście przekonałem się, że dzięki reklamie można znacząco poprawić wyniki sprzedażowe. W moim przypadku była to sprzedaż materiałów opakowaniowych, takich jak folia stretch, czy pudełka kartonowe. Po prostu trzeba spróbować z tą reklamą.
 #1728  autor: anakow
 
Oczywiście, że warto. Każdy rodzaj reklamy jest pomocny i warto zainwestować w jej różne formy, szczególnie w internecie, bo każdy dzisiaj z niego korzysta. Nawet małe firmy mogą odnieść duży sukces jeśli będą odpowiednio wypromowane. Sprawdź na stronie https://backlink24.pl/blog/seo/lokalne-pozycjonowanie czym jest pozycjonowanie lokalne, może takie rozwiązanie Cię zainteresuje.
 #2120  autor: MarekSz
 
Według mnie warto też skutecznie zabezpieczyć swoją przyszłość z pomocą metali szlachetnych, które będziecie mogli kupić w Mennicy Skarbowej . Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Tym bardziej przy takiej inflacji
 #2139  autor: marica
 
Każdy biznes trzeba reklamować, bo inaczej nie wbijecie się na rynek - takie są dzisiejsze realia. Ogólnie to, trzeba dobrze też rozwinąć swoją firmę- tak, aby była niezawodna. Ja przykładowo teraz planuję kupić nowe narzędzia, a dobrze się składa, bo tutaj https://merxu.com/pl/c/narzedzia-535307 ... 8ac868f82/ znalazłam świetne. Takie, które w budownictwie doskonale się sprawdzą.