Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Kosmetyki meskie

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1622  autor: Mandaryn88
 
Korzystam z perfum i antyperspirantów, nie lubię używać dużo kosmetyków chociaż żona nie raz mi coś kupowała, ale kończyło się tym, że wszystko musiała rozdać
 #1628  autor: jabo39
 
Dobre kosmetyki posiada luuz medic. Osobiście korzystam też z suszu cbd tej marki
 #1630  autor: wodna12
 
Ja polecam zwracać uwagę na naturalny skład. Zdarza się tez, że mimo naturalnych składników łapie się reakcje uczuleniowe. Także dobór kosmetyków warto zacząć od sprawdzenia, czy nie mamy uczulenia na ich skład. To mega ważne! :pappa:

Mój chłopak korzysta z zabiegów na kosmetykach marek Klapp oraz Invex Remedies w gabinecie kosmetycznym w Kórniku .
 #1670  autor: magda
 
my z mężem wiele kosmetyków uzywamy takich samych np żel do kąpieli vegan smoothie z bielendy pasuje nam obojgu
 #1709  autor: Adam
 
Ja polecam naturalne kosmetyki wykonane w 100% z konopi z sklepu https://greenfelix.eu/
Mają super krem do twarzy na noc i dzień, który świetnie likwiduje zaczerwienienia. Mają bardzo dużo produktów konopnych więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
 #1741  autor: gryzeldka
 
tylko zazdroscic zony :D moj to kupuje sam ale moze kupie mu cos na prezeny? polec jakies te do brody tylko zebym nie pozbyla sie calej zawartosci portfela :D
 #2548  autor: jokky
 
Nie no, w marketach nie ma sensu kupować, wiadomo że jakość jest kiepska. A sprawdzałeś w ...ciach regulamin ... aleperfumeria.pl ? Tutaj często coś dla męża wybieram, kosmetyki są wysokiej jakości z dobrych składników.
 #4231  autor: topka
 
Uważam, że poza codzienną pielęgnacją należy równiez korzystać z zabiegów kosmetologicznych. Każdy kto jest ze Szczecina bądź okolic, to powinien zapisać sobie namiar na https://revitamed.eu/ To właśnie tutaj pracują doświadczeni kosmetolodzy, którzy zadbają o jakość twojej skóry.