Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Alarm

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #944  autor: daniel36Wilk12
 czw maja 14, 2020 2:41 pm
Czy macie alarm w domu czy alarm i ochronę. buduję dom i chciałem się zapytać czy warto montować takie systemy zabezpieczań. Nie wiem czy to się sprawdza. Opłaty za ochrę nie są duże. Znalazłam taki sklep co oferuje w atrakcyjnych cenach produkty jak ten https://topro.pl/product-category/telewizja-przemyslowa/rejestratory-ip/ Czy warto montować samemu czy zmówić firmę?
 #960  autor: marzenka22Walc1
 pn cze 08, 2020 12:50 pm
Właśnie jestem na etapie prac elektrycznych i zastanawiam się czy zakładać alarm. Rozmawiałem z różnymi osobami i zdania są podzielone w tej tematyce. Znalazłem firmę która zajem się montażem http://wkaczorowski.pl. Myślałam również o założeniu atrapy kamery do odstraszenia potencjalnych chętnych w zwiedzaniu mojego domu w czasie mojej nieobecności. A Wy macie alarm?
 #1537  autor: DQijote
 ndz lip 04, 2021 3:07 pm
Czy masz alarm w domu lub alarm i ochronę.
Teraz wielu moich znajomych instaluje w domu alarmy.
 #1538  autor: DQijote
 ndz lip 04, 2021 3:14 pm
Zainstalowałem też system alarmowy w domu, umieściłem kilka kamer wewnątrz i jedną kamerę ip na zewnątrz https://securglobal.pl/monitoring-ip/ka ... ewnetrzne/ Wszystko kupiłam w sklepie Secur Global, gdzie specjaliści pomogli mi znaleźć dobre opcje. Posiadają korzystne ceny i bardzo duży asortyment. Radzę wszystkim!
 #1553  autor: panprecellek
 pt lip 16, 2021 7:17 am
Jak najbardziej chyba w każdym domu czy mieszkaniu system alarmowy się przyda. Szczególnie, gdy przechowujemy jakieś cenne rzeczy, które łatwo spieniężyć przez złodziei czyli np. sprzęt elektroniczny lub biżuteria. Fajne instalacje montuje firma kormas jakbyście potrzebowali https://kormas.pl/systemy-alarmowe-inst ... montaz.php .
 #1561  autor: jabluszkozielone
 ndz lip 18, 2021 8:29 pm
alarmu nie mam ale zalozylismy monitoring, gotowy zestaw z lanberga :) prosta instalacja, 8 kamer, ladny obraz