Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1482  autor: Maciuszek87
 
Jak podchodzicie do wyboru kosmetyków, czy macie jakieś sprawdzone terapie, czy bardziej doceniacie polskie, a może zagraniczne marki, czy bierzecie wszystko, jak leci w drogeriach?
 #1501  autor: kosekk77
 
Pielęgnacja organizmu, nie tylko twarzy się liczy. Trzeba możliwie najlepsze rzeczy dostarczać z zewnątrz i wewnątrz, czyli catering dietetyczny powiedzmy i kosmetyki naturalne Naturikke, albo coś w podobnej konfiguracji. Żadnego syfu nie jeść, dobrze oczyszczać skórę i wyniki się pojawią. Nie ma czegoś takiego, jak tylko pielęgnacja twarzy. Musisz podejść do sprawy dość kompleksowo.
 #1532  autor: boo
 
Staram się szukac naturalnych kosmetyków, mam kilka ulubionych marek. Ostatnio jakos tak najczesciej sięgam po polską markę Bielenda,. Dobre ceny i na prawde dobre kosmetyki. Polecam np. Balsam nawilżający do ciała z Eco Nature, super na lato
 #1546  autor: asiaaa
 
Powiem Ci, że to różnie bywa. Z jednej strony mam swoje ulubione kosmetyki, których nigdy bym nie wymieniła. Z drugiej jednak strony lubię poznawać nowe produkty, o których wcześniej nawet nie miałam okazji słyszeć. Wówczas po prostu zaglądam do sklepów internetowych z kosmetykami i patrzę, co aktualnie nowego, a zarazem ciekawego jest dostępnego. Ostatnio przeglądając w ten sposób drogerię w sieci natrafiłam pod tym https://www.ezebra.pl/pl/producers/puri ... 93804.html internetowym adresem na kosmetyki marki Purito. W oko od razu wpadł mi bezzapachowy tonik kojący do twarzy. Jest to przede wszystkim rozwiązanie naturalne i łagodne dla cery. Co więcej, nie tylko nawilża, ale także łagodzi oraz wygładza. Warto powiedzieć parę słów także na temat składu i tego, że zawiera wąkrotę azjatycką. Warto także dodać, że ta ostatnia ma zdolność stymulacji kolagenu. Tak to u mnie wygląda z kosmetykami. Jak widzisz mam swoje ulubione, ale lubię także poszukać czegoś nowego. Jak to u was jest z takimi produktami?