Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Hej. Gdzie warto kupować kosmetyki?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1386  autor: Baranek25
 
Hej. Gdzie warto kupować kosmetyki? Znacie może jakieś fajne, sprawdzone drogerie internetowe? Zależy mi przede wszystkim na kosmetykach naturalnych, ponieważ mam cerę skłonną do podrażnień.
 #1423  autor: Fijal14
 
Prawdziwe kosmetyki naturalne, nie masz oszukanego składu w https://e-naturalne.pl i normalnie zachęcają do robienia własnych, co mnie bardzo nakręciło do tematu. Jak jakiś składnik na ciebie mocno działa to zastanów się, czy nie lepiej samodzielnie wykonać jakiś krem, masło, albo uzupełnić dotychczasowe preparaty o ten składnik właśnie. Tam Ci podpowiedzą. Super komunikacja i obsługa klienta. Pozdrawiam.
 #1443  autor: asiaaa
 
Skoro pytasz, to odpowiadam:) Ja kupuję kosmetyki głównie w internecie. Jest to szybsze i wygodniejsze. Mogę sobie na spokojnie usiąść w swoim ulubionym fotelu i wybrać kosmetyki, których akurat potrzebuję. No właśnie, a skąd zamawiam? Otóż najczęściej kupuję w tej https://www.ezebra.pl/ drogerii internetowej. Mają tam naprawdę szeroki wybór różnych produktów. Wspomnę wam jeszcze, że jestem wielką fanką makijażu. Lubię ciągle oglądać i czytać na ten temat. W ten sposób ciągle poznaje nowe produkty. Często potem mam ochotę je sprawdzić. Zaglądam wówczas pod tamten adres w internecie i wiem, że będę mogła je tam znaleźć. Dzięki temu ciągle mogę być na bieżąco z najnowszymi trendami w make-upie. Korzystając okazji, czy któraś z was także lubi makijaż? Jeżeli tak, to z jakich kosmetyków ostatnio miałyście okazję korzystać? Takich wyjątkowych, które przykuły waszą uwagę. Dajcie znać, bo jak wspomniałam już, bardzo mnie ten temat interesuję i chętnie poznam nowe rozwiązania i produkty. Dzięki!
 #1531  autor: boo
 
Osobiście bardzo lubie marke Bielenda. Polska marka, od lat na rynku, mają kosmetyki wegańskie, naturalne w ofercie. Osobiście bardzo lubię ich naturalną linie Eco Nature ze zbożami w składzie
 #1571  autor: biznesowy79
 
Ja ostatnio kupowałem dla żony kosmetyki colourpop na internecie i uważam, że to jedyna rozsądna opcja... Niestety w sieciówkach jest coraz drożej, dlatego wybrałem drogerię internetową. Przesyłka przyszła dobrze zapakowana i bardzo szybko.