Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Dobra agencja eventowa

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1066  autor: Maciuszek87
 wt lis 10, 2020 9:53 am
Chcemy dla pracowników, może niektórych klientów zorganizować jakieś integracyjne wydarzenie, może jakieś fajne przyjęcie połączone wcześniej ze sportową aktywnością. Tylko tak naprawdę samemu raczej nie jesteśmy w stanie się tym zająć i przydałby się nam ktoś kto będzie w stanie to jakoś zorganizować, da jakieś ciekawe pomysły jaką formę może mieć taka impreza.
 #1095  autor: kosekk77
 wt lis 24, 2020 7:04 am
Po moich doświadczeniach z organizacją różnych firmowych imprez powiem szczerze, że samemu trudno będzie coś zorganizować, bo jednak człowiek nie ma takiego doświadczeni, ani kontaktów, żeby taką imprezę sobie zorganizować. Dlatego tak jak my od jakiegoś czasu korzystamy z oferty Agencji Power (www.agencjapower.pl) i faktycznie to się okazuje najlepszą opcją, bo każda impreza teraz przez n ich zaplanowana od A do Z, przemyślana, dodatkowo mają też swoje sprawdzone miejsca gdzie taką imprezę zaplanować i zorganizować.
 #1310  autor: marica
 śr lut 24, 2021 10:56 am
Owszem, jak nie ma się pomysłów na imprezę, ani czasu na jej organizację zawsze można postawić na takich specjalistów. W końcu oni zadbają praktycznie o wszystko, nawet dostarczą na życzenie dekoracje, typu balony z helem . Zresztą to wszystko zależy od danej agencji.