Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Budowa domu

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1018  autor: Weolremia
 pt wrz 11, 2020 12:38 pm
Hej, właśnie rozpoczynam stawianie konstrukcji mojego domu. Zacząłem też się zastanawiać jaki rodzaj osłon okiennych wybrać. Początkowo myślałem nad zwykłymi roletami, ale kiedy znalazłem na stronie https://www.oknakonieczny.pl/oferta/oslony-zewnetrzne/rolety-zewnetrzne/ oferte rolet zewnętrznych to ten pomysł co raz częściej chodzi mi po głowie. Jak myślicie? Na które się zdecydować?
 #1031  autor: marica
 ndz wrz 27, 2020 5:18 am
I tak jak stoicie z budową? Ja właśnie powoli będę zaczynać wykańczać swój domek. Jeszcze przed tym chce tylko zrobić taras i tak zastanawiam się - jakie płytki z tych https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlo ... e-206.html zastosować. Nie spodziewałam się, że tak ogromny wybór można znaleźć w poszczególnych materiał. Na prawdę dzisiaj bardzo ładne rzeczy można znaleźć i takie mocne.
 #1033  autor: Derek
 pn wrz 28, 2020 5:08 am
Spam na spamie. A bez linków nie da się pogadać????


:mmrgr:
 #1096  autor: karo32
 wt lis 24, 2020 8:21 am
Osobiście radzę pomyśleć o odnawialnych źródłach energii w swoich nowych domach, ja dość po długim namyśle ostatecznie zdecydowałem się na panele fotowoltaiczne. To była jedna z lepszych decyzyj w moim życiu. Całą inwestycję powierzyłem firmie Foto-instal https://www.foto-instal.com/ zaskoczyli mnie swoją autentycznością, pomocą w papierologii i dokumentacji i terminowym wykonaniem. Przygotowali mi darmową wycenę i zaoferowali pomoc przy dokumentacji potrzebnej do dotacji i Zakładu Energetycznego. Montaż paneli bez zastrzeżeń, mili Panowie, którzy po sobie posprzątali i doradzili co i jak, jeśli chodzi o działanie i wydajność paneli to jestem, jak najbardziej na tak :)
 #1209  autor: zenek45
 śr sty 13, 2021 11:59 am
Gratulacje, taki domek to fajna sprawa. Swoją drogą, robiłeś pomiary przed rozpoczęciem budowy? Wiesz, np. hałasu, żeby, wiedzieć jak wypada ten aspekt w okolicy. Jeżeli tak, to super zrobiłeś. Dla innych na przyszłość napiszę, że warto to zrobić zawczasu, a przyda się do tego np. sonometr. Gdybyście takowego szukali, to znaleźć możecie go w tym https://www.test-therm.pl/ miejscu w internecie. W mojej ocenie dobrze jest wykonać takie pomiary, aby potem dobrze i przede wszystkim spokojnie mieszkać.
 #1215  autor: biznesowy79
 sob sty 16, 2021 10:00 pm
Innowacyjną metodą na wizualizacje wnętrz jest metoda 3d. Pozwala na lepsze wyobrażenie sobie projektu i tego jak wyglądać będzie wnętrze. Można zlecić taki projekt firmie, która posiada specjalistów w dziedzinie grafiki 3d.
 #1220  autor: oszust
 pn sty 18, 2021 6:11 pm
Jak budowa, to z czasem będzie mieli problem z bałaganem , na pewno. Dlatego ja uważam, że warto jest na sprzątanie mieszkań wrocław spojrzeć od Moppy. Oni także zajmują się rozwiązaniami w domach, biurach i wszędzie tam, gdzie można zrobić porządki. Warto jest sprawdzić ich na co dzień, albo na okazje.