Ostatnio zacząłem bardziej zwracać uwagę na nawodnienie, szczególnie podczas treningów i w cieplejsze dni. Szukając czegoś bez zbędnych dodatków trafiłem na https://ketocentrum.com/produkt/elektro ... slodzikow/ . Podoba mi się podejście bez dodatku cukru i sztucznych słodzików, bo nie każdy lubi bardzo słodkie napoje.