Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • w końcu mam proste włosy!

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #934  autor: karo32
 
bardzo długo marzyłam o gładkich i prostych włosach, próbowałam różnych sposób, dobrych kosmetyków i nowoczesnych prostownic, prostownica bardzo zniszczyła moje włosy.... postanowiłam w końcu umówić się na zabieg keratynowy, tak tez wybrałam zabieg wykonywany za pomocą keratyny fryzjerskiej marki Amazon Keratin - dostępne 3 opcje keratyny jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. wybrałam najmocniejszą winogronową jest ona najsilniej działająca keratyna, a efekt jej działania utrzymuje się aż do 6 miesięcy. Jak dla mnie rewelacja, włosy są miekkie, gładkie i PROSTE!! nawet w wilgotnym klimacie :)
 #1097  autor: karo32
 
Hej,
ja naturalnie mam proste włosy, więc nie muszę korzystać z jakiś zabiegów lub ich po prostu prostować. Miałam jednak pewien problem, gdy pojawiły się pierwsze siwe pasemka, jestem osobą podatną na alergię i bałam się użyć zwykłej farby z amoniakiem. Całe szczęście, że odkryłam świetną alternatywę, czyli naturalną farbę Color&Soin w której składzie nie ma amoniaku i silikonów, dzięki czemu nie uczula i nie podrażnia skóry. Świetnie kryje, łatwo się rozprowadza i pięknie pachnie przy aplikacji - polecam :)
 #1910  autor: klapek
 
Super. To teraz z prostymi włosami możesz celować w fryzury półdługie lub całkowicie długie. Mało kto nie ma problem z utrzymaniem długich prostych włosów, więc podwójne gratulacje.