Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • skóra podrażniona - jak działać?

  • Sam wymyśl temat.
    Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
Sam wymyśl temat.
Tematy i dyskusje nie pasujące gdzie indziej.
 #1021  autor: karo32
 
helo! wiele osób nie wie jak w końcu pozbyć się suchej, podrażnionej i łuszczącej się skóry. Sama należę do tej grupy osób stosowałam wiele kosmetyków i brałam przeróżne witaminy, pomimo to efekty nadal były marne. Aż do momentu kiedy polecono mi suplement diety o nazwie Neoglandyna to kapsułki które zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika - cenne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT). Działają od wewnątrz i są wyjątkowo skuteczne, sprawiają, że skóra staje się miękka, gładka i promienna. Dodatkowo dużo rzadziej ulega podrażnieniom
 #4129  autor: Amber
 
Hej. Jeżeli chcielibyście jakoś wspomóc organizm od środka, to myślę że warto zacząć przyjmować odpowiednie suplementy. Widziałam że na stronie tego sklepu można znaleźć świetne produkty z witaminą A i D, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Ostatnio zmieniony czw maja 04, 2023 1:11 pm przez Amber, łącznie zmieniany 1 raz.
 #4488  autor: lidzior
 
Jeśli skóra jest skłonna do podrażnień to nie powinno się stosowac inwazyjnych ani kosmetyków ani tym bardziej zabiegów pielegnacyjncych. Najbezpieczniej będzie po prostu zwrócić się po pomoc do gabinetu jak ten https://www.naturamed.pl/lampa-led/ gdzie specjaliści podpowiedza, który zabieg w konkretnym przypadku będzie najbardziej bezpieczny dla danej cery