Przyjazne forum dyskusyjne. Dołącz do nas. Na Każdy Temat. 

  • Medycyna niekonwencjonalna w walce z rakiem

  • Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
Choroby, problemy, porady i sposoby leczenia.
 #6894  autor: Klosok
 
Witam wszystkich. Przychodzę z nietypowym pytaniem. Choruje od dłuższego czasu na raka i jestem pod opieką onkologa, mam chemioterapię ale szukam jeszcze dalej alternatywnych rozwiązań. Znacie może jakiegoś specjalistę medycyny naturalnej, może jakaś kosmoenergetyka gdzie podejmuje się kompleksowe leczenia raka, integrując różne terapie naturalne?
 #6956  autor: Rabka
 
Istnieje wiele metod leczenia chorób dziecięcych, w tym również te z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, takie jak kosmoenergetyka. Jednakże, zawsze ważne jest konsultowanie się z pediatrą lub specjalistą przed podjęciem decyzji o alternatywnych terapiach dla dzieci. Warto skontaktować się z https://kosmoenergetyka.org/ , którzy mają doświadczenie w leczeniu konkretnych chorób dziecięcych i mogą zapewnić kompleksową opiekę.
 #6993  autor: polid
 
ja niestety nie wierzę za bardzo w takie metody leczenia. dla mnie medycyna to medycyna, praktyka i leczenie zbadanymi i testowanymi metodami, które rzeczywiście na wielu przypadkach przynoszą zadowalające efekty. Tym bardziej w przypadku raka, kiedy praktycznie zawsze żeby było lepiej należy podejmować naprawdę mocne i szybkie kroki aby wszystko się mogło udać uleczyć